Rüya tabiri ara

Cover Image

Pastırma

Ekim 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Pastırma Görmek Nedir?

Rüyada pastırma görmek, yolculuğa çıkmak şeklinde tabir içeren pastırma rüyası zamanında yapılan ibadete, gözden uzakta arana mala işaret eder. Rüyasında pastırma aldığını ya da sattığını gören kimse, hayatını ticaret yaparak sağlayarak maddi anlamda beklenilenin üstünde güce erişir. Pastırma rüyası başka bir değişle hayatı vurdumduymaz yaşayan, gelecek kaygısı olmayan, korkularına yenik düşmüş beklentileri zayıf kimselere de işaret etmektedir. Rüyada pastırma, salam, sucuk gibi simgeleri görmek, paraya işaret ettiği gibi hakkınızda hayır getirecek önemli bir habere de işaret eder. Pastırma rüyası bazen de haksız yere elde edilmiş mala, ailenizin zarar görmesine, çevrenizdeki insanlarla aranızın açılma noktasına geleceğinize de yorulur. Rüyasında pastırmacı dan pastırma aldığını gören kimse, iş amaçlı yakın zaman da yolculuğa çıkacağı gibi yersiz edindiği yanlış düşüncelerinde de bu kimseler aracılığıyla kurtulmuş olur. Pastırma rüyasına sok olarak ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadığın

Rüyada Pastırma Yemek

Rüyada pastırma yemek, pastırma yemek, rüyası maddi rahatlığa, birikim yapılarak elde edilmiş kazanca, hayatı huzur ve esenlik içinde yaşamaya yorumlanır. Rüyasında pastırma yediğini gören kimse, arzu ettiği her türlü dileğine zahmetsiz şekilde ulaşarak kendisine sunulan hayatı dolu doluya yaşar. Pastırma yemek, tabiri kimi zaman da hayırlı olmayan, Allah’ın yasak kıldığı yolda ilerlemeye, şeytana ve kötülüklerine boyun eğmeye, yoldan çıkmaya yorulur.

Rüyada Pastırma Almak

Rüyada pastırma almak, şans ve başarıya, ele geçecek birbirinden değerli ve güzel fırsatlara, kazancınızın günden güne artacağına yorumlanır. Rüyada pastırma aldığını gören kimse,eli açık kimselerce sevilerek yaptığı işlerle daima örnek olarak gösterilirler. Rüyada pastırma aldığını görmek, bazen de ilgi ve alakaya, sıcak kanlı kimselerle vakit geçirmeye, hayatın eksik yanlarını sevdiğiniz kimselerce görme şansını bulmaya ifade edilir. Pastırma satın aldığınızı görmeniz ayrıca yakın zaman da yapacağınız iş ya da özel seyahatinize işaret eder.

Rüyada Pastırma Kesmek

Rüyada pastırma kesmek, rüyada görülen pastırma kesmek ya da dilimlemek, sembolü, uğur şeklinde gösterilip rüya sahibinin kazanacağı başarıları simgeler. Rüyada pastırma kestiğini gören kimse, hayatını kolay yollarla kazanarak zafere giden her yolda kararlılıkla ilerleme şansını bulur. Rüyada pastırma kesmek, size kalacak mirasa, alacağınız hayırlı habere, keyfinizin yerine gelmesine, küslük güttüğünüz kimselerle aranızı güzel kılacağınızı işaret eder.

Rüyada Pastırma Pişirmek

Rüyada pastırma pişirmek, bu rüya kişinin yenilikçi fikirlere açık, yaptığı projelerle adından sıkça söz ettirmiş başarılı kimse olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kimseler, yaşadıkları hayatı kurdukları hayaller çerçevesinde sürdürerek kendi başarılarını ve zaferlerini sürdürme şansını bulurlar. Rüyada pastırma pişirmek, bazen de iş hayatınızda kalifiyeli eleman haline gelmeye, aranan kimse olarak görülmeye, çevrenizdeki insanların size saygısının artmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2314