Rüya tabiri ara

Rüyada Pastane Görmek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüya sahibinin karakteri hakkında yorumlara sahip olan rüyada pastane görmek kişinin hayatında vicdanıyla beraber yaşadığına işaret eder. Yani güzel ahlakı kimsenin hakkını yemesine müsaade etmez ve yardıma ihtiyaç duyan kimselerin yanında olur. Bu özellikleri ile rüya sahibi çevresinde sevilen, sayılan biridir.

Rüyada Pastaneye Gitmek

Hayırla yorumlanan rüyada pastaneye gitmek kişinin iş hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Aynı zamanda hanesi içerisinde huzurun hakim olacağına ve rüya sahibinin hayattan zevk almayı bilen sağlığına özen gösteren biri olduğunu tabir eder.

Rüyada Pastane Açmak

Rüyada pastaneye gitmeye benzer bir şekilde tabir edilen, rüyada pastane açmak kişinin iş hayatında yaşayacağı güzel gelişmeler ile kazancını arttıracağı ve maddi refaha ereceği rivayet edilir. Rüya sahibinin yakın çevresinde sevilen biri olduğu ve hayatında çok ciddi, çözülemeyecek sorunlarla boğuşmak zorunda kalmayacağı rivayetler arasındadır.

Rüyada Pasta Görmek

Genellikle olumlu yorumlara sahiptir. Rüya sahibinin hayatındaki hayırlı gelişmelere işaret eden bu rüya aynı zamanda iş hayatındaki zorluğun aldığı bir haber ile çözüleceğine ve maddi anlamda sıkıntılarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada Pasta Yemek

Keyifli bir ortama delalet olan rüyada pasta yemek rüya sahibinin bu süre içerisinde kendisini mutlu ve neşeli hissedeceği rivayet edilir. Bazı tabircilere göre kısa da olsa seyahate delalet olan bu rüya uzun zamandır istenilen yerleri görmeye işaret kabul edilir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4274