Rüya tabiri ara

Rüyada Pasta Yemek Görmek

Ocak 17, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada pasta yediğini gören kişinin hiç beklenmedik uzun bir yolculuğa çıkacağı yorumu yapılmaktadır. Yenilen pastanın tadına göre bu yolculuğun nasıl geçeceği tabir edilmektedir.Rüyada pasta yemek Kişinin taze ve güzel bir pasta yediğini görmesi söz konusu yolculuğun hayırlı geçeceğine işaret sayılırken tadı kötü pasta yediğini görmek yolculukta yaşanacak sıkıntılara delalet eder.Rüyada kalabalık bir grupla birlikte pasta yediğini görmek uzun ve bereketli bir ömür sürdürmenin müjdecisi kabul edilir.Kişinin rüyasında pasta yemek istediği halde bir türlü pasta yiyemediğini görmesi ise üzüntüye sebep olacak kötü haberler işitmek anlamında tabir edilmektedir.

Rüyada pasta görmek halk arasında meydana gelecek büyük musibet anlamında tabir edilmektedir. Bu görüşe göre rüyasında pasta gören kişiler ciddi sıkıntılarla karşı karşıya geleceklerdir.Ancak sahih rüya tabiri kitaplarına bakıldığı zaman rüyada pasta görmenin sadece olumsuz anlamlara gelmediği görülmektedir. Zira rüyada görülen pastanın özellikleri ile diğer detaylar tabirin tamamen değişmesine neden olmaktadır. Bu itibarla pasta görme rüyalarının olumlu-olumsuz pek çok farklı anlamı olduğu söylenebilir.

Rüyada pasta yaptığını görmek hayatını ve geleceğini ilgilendiren önemli kararlar alacağını ifade eder. Rüyanın yorumunu yapan alimler bu rüyayı gören kişilere doğru kararlara verme yolunda ayrıntılı biçimde düşünmelerini ve bilgisine güvendikleri müminlere danışmalarını tavsiye etmektedir.Kişinin rüyasında pasta yaparken üstünü başını kirletmesi ise yeni bir sanat veya yeni bir dil öğrenmek manasında tabir edilmektedir.

Rüyada büyük pasta görmek Tüm aile bireylerinin hayırlı bir mesele için toplanması anlamına gelir. Düğün, sünnet, mevlit gibi insanların sevinmesine vesile olan hayırlı toplantıların habercisi kabul edilir.Bazı kaynaklarda rüyada büyük pasta görmek toplum tarafından tanınan meşhur bir insan haline gelmek biçiminde de tabir edilmiştir.

Rüyada pasta almak bolluk bereket işareti sayılır. Bu rüyayı gören kişilerin kısa sürede büyük bir servete sahip olacakları yorumu yapılır.Rüyada pasta almanın bir diğer manası ise kalabalık bir misafir grubunu uzun süre ağırlamaktır.

Rüyada pasta satmak rüyada pasta sattığını gören kişinin bazı ciddi günahlar işlediği ve günah işlemeyi önemsemediği için de hata yapmaya devam ettiği ifade edilir. Yani kişinin günahlarında ısrarcı olması ve kendisine zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada pasta sattığını gören kişilerin tövbe istiğfar ederek davranışlarına çekidüzen vermeleri büyük önem arz etmektedir. Zira kişinin günahlarının farkında olduğu halde günah işlemekte ısrarcı olması İslami anlayışla hiçbir şekilde bağdaşmamaktadır.

Rüyada pasta dağıtmak rüyada insanlara pasta dağıttığını gören kişilerin boş işlerle uğraşarak emek kaybı yaşadıkları ifade edilmektedir. Kişinin kendisine ve ailesine faydası dokunacak işlere yönelmesi daha isabetli olacaktır.

Rüyada mezarlıkta pasta dağıttığını görmek zekatı verilmemiş mala işaret eder. Rüya sahibinin gelirlerini hesapladıktan sonra dinen vermesi gereken zekatı ihtiyaç sahiplerine vermesi gerekmektedir.

Rüyada taze ve renkli pasta görmek bekar kişiler için hayırlı bir kısmet ile nasiplenmek anlamına gelir. Kişinin çok iyi bir insanla tanışıp evlenmesi ve bu evliliği için yüce Allah’a şükretmesidir.Evli şahısların rüyalarında taze ve renkli pasta görmeleri ise maddi değeri yüksek bir gayrimenkulle sahip olmak biçiminde tabir edilmektedir. Rüya sahiplerinin ev, işyeri ve arsa gibi önemli bir mülke sahip olacaklarını bildirmektedir.

Rüyada pasta taşımak kişinin özel hayatında arzuladığı mutluluğu yakalanmasına delalet eder. Rüya sahibinin tüm özel sorunlarını çözerek saadete ereceğini bildirir.Ancak rüyada pasta taşırken pastayı düşürdüğünü görmek pek hayırlı kabul edilmez ve rüya sahibinin bir müddet ciddi ekonomik sıkıntılarla karşılaşacağını bildirir.

Rüyada çikolatalı pasta görmek başarılı olmanın remzi yani sembolü kabul edilir. Kişinin icra ettiği meslekte bulunduğu bölgenin en başarılı şahıslarından biri olacağını ifade eder.Kişinin rüyada çikolatalı pasta yiyip rahatsız olduğunu görmesi ise geçici sağlık sorunlarına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bir müddet çeşitli rahatsızlıklarla karşılaşacağı ancak daha sonra şifa bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada pudingli pasta görmek ise insanlara yol göstermek yani lider pozisyonuna yükselmek manasındadır. Rüya sahibinin zor şartlarda öne atılarak insanların bir çıkış yolu bulmasına yardımcı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada pasta mumu yakmak Aile huzuruna kavuşmak anlamında tabir edilir. Mutlu bir aile içinde uzun bir ömür sürdürmek demektir.Rüyada pasta üzerine konmuş mumları söndürdüğünü görmek uzun zamandır görüşülmeyen bir dostla bir araya gelmek ve hasret gidermek manasında da yorumlanır.

Pasta üzerinde yıkılmış mumlara üflediği halde mumları söndüremediğini görmek ise ticarette çeşitli kayıplar yaşamak biçiminde tabir edilmektedir. Rüya sahiplerinin yapacakları alışverişlerde bir müddet tedbirli davranmaları faydalarına olacaktır.

Rüyada elmalı pasta görmek yapılan güzel bir davranıştan ötürü insanların hayır duasını kazanmaktır. Takdir edilecek davranışlar yaparak çevresinde örnek bir şahsiyet haline gelmektir.Öğrencilerin okumasına vesile olmak, evsizlerin ev sahibi olmalarını temin etmek, bekarları evlendirmek gibi olumlu davranışların övüldüğü bir rüyadır. Rüya sahiplerinin aynı biçimde “iyilik üzerine kurulu yaşam tarzını” sürdürmeleri önerilmektedir.

Rüyada tuzlu pasta görmek Rüyasında tuzlu pasta gören kişilerin akrabaları ile arasının açılacağı ifade edilir. Basit bir meseleden ötürü rüya sahibi ile akrabalarının arasının bozulmasıdır. Rüyasında tuzlu pasta gören şahısların akraba ilişkileri söz konusu olduğunda daha hoşgörülü davranmaları yerinde olacaktır.Bazı kaynaklarda tuzlu pasta veya kurabiye görmek meslek değiştirmek manasında da yorumlanmıştır. Bu eserlerde ayrıca söz konusu yeni işin rüya sahibi için daha hayırlı sonuçlar doğuracağı da ifade edilmiştir.

Rüyada düğün pastası görmekKişinin çevresinde bulunan insanlara büyük sözler vermesi ve verdiği sözleri yerine getiremediği için mahcup olması anlamındadır. Rüyasında düğün pastası gören kişilere büyük alimler kişinin imkânlarını aşan sözler vermemelerini ve kendilerini zor duruma sokmamalarını tavsiye etmektedir.Rüyada gelin ile damadın düğün pastasını kestiğini görmek ise müjdeli haberlere delalet etmektedir. Ancak düğün sırasında pastanın devrildiğini görmek ağır sonuçları olacak kaza-bela anlamında tabir edilmektedir.

Rüyada pasta süsü görmek Aileden ve yakın dostlardan önemli bir konuda destek alıp başarıya ulaşmak manasında tabir edilmektedir. Yani rüya sahibi önemli bir meselede çevresinden destek görecek ve bu sayede başarıya ulaşacaktır.Kişinin rüyasında kötü veya kirli pasta süsü görmesi ise hayal kırıklıkları yaşamak manasında tabir edilir. Rüya sahibinin önemli bir meselede amaçlarına ulaşamayacağı için büyük üzüntü duyacağı ifade edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3414