Rüya tabiri ara

Cover Image

Pasta Yemek

Ocak 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada pasta yemek, hayırlı ve güzel kısmete, aşk hayatınıza, sevdiğiniz kimseyle yollarınızı birleştirmeye, kazandığınız malları tüketeceğinize yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler dilekleri bir bir gerçekleşip mutlu bir döneme gireceklerdir. Rüyada çikolatalı pasta yemek, şansın ve kazancın artmasına, yeni iş kapılarına, maddi kazancınızın günden güne yükselmesine işaret eder. Rüyada kuru pasta yemek, özlemlerin son bulmasına, sevdiğiniz kimseyle hasret gidermeye, buluşmaya işarettir. Rüyada pasta yemek, bazen de mutluluğunuzu ve başarılı iş yaşamınızı çekemeyen fitne fesat kimselere, bu kişilerde göreceğiniz zararlara ifade edilir. Bu kişiler, rüya sahibini başarısızlığa sürüklemek adına her türlü kötülüğü göz önünü almış, rüya sahibinin yaptığı işlere taş koymuş haksız yere suçlamalarla kişiyi çevresine karşı zor durumda bırakmış bencil kimselerdir. Rüyada pasta yemek, bazen de savurgan, dağınık, hayatı basit yaşayan sıradan  kimseleri simgeler. Bu kişiler aç gözlü oldukları gibi, kendilerine ait olmayan maddi değer taşıyan bir çok mala da göz dikerler. Rüyasında pasta yediğini gören kimseler, doyumsuz oldukları gibi çevrede yaşanılan her türlü güzel olayın kendi lehlerine gerçekleşmesi için bir bir türlü oyuna başvurabilen kişilerdir.

Rüyada Pasta Yemek Ne Demek?

Rüyada pasta yemek, rüyada pasta yemek, ağız tadınızın yerine gelmesine, sıkıntıların son bulmasına, sevineceğiniz haberler alacağınıza, birbiri ardına gelecek haberlere işaret eder. Rüyasında pasta yediğini gören kimse, kendisi olduğu gibi sevdiği kimselere de sürpriz hediyeler sunarak bulunduğu her yere ayrı mutluluk götürür.

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüyada kuru pasta yemek, bu rüya hasret gidermeye, sevdiğiniz kimselerle buluşmaya, yaşadığınız güzel ya da kötümser anılarınızı bu kişilerle paylaşmaya yorumlanır. Rüyasında kuru pasta yediğini gören kimse, yaşadığı bir çok olayı içine atan, kendisine yapılan kötülüklere karşılık vermek yerine onları günahlarıyla bir kılan iyi huylu merhamet sahibi kimselerdir.

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Rüyada yaş pasta yemek, yaş pasta yemek, rüyası lüks ve konforlu hayata sahip olmaya, her türlü isteğinize zorluk çekmeden ulaşmaya, girdiğiniz bir çok işte hayırlı sona gitmeye yorumlanır. Rüyada yaş pasta yemek, bazen de hayırlı bir işe vakıf olmaya, heyecanlı bekleyiş içine girmeye, çıkacağınız yolda sizi bekleyen sürpriz olaylara delalet eder.

Rüyada Düğün Pastası Yemek

Rüyada düğün pastası yemek, bu rüya özellikle bekar kimseler için hayırlı kısmete,evlilik yolunda atılacak adımlara, iyi huylu merhamet sahibi kimselerle bir araya geleceğinize sembol edilir. Rüyasında düğün pastası yediğini gören kimse, nişan, düğün gibi organizasyona katılacağı gibi kendisini bekleyen güzel olaylardan dolayı da son derece mutlu olurlar.

Rüyada Pasta Yapmak

Rüyada pasta yapmak, pasta yapmak, rüyası kendiniz ve geleceğiniz adına çizdiğiniz yollarda emin adımlarla ilerlemeye, yaşadığınız zorluklara aldırış etmeden yolunuza devam edeceğinize yorumlanır. Rüyada pasta yapmak, sabrın sonunda selamete ermeye, hayırlı ve bereketli kazançlara vakıf olmaya, güzel dileklere, ömür biçtiğiniz kimselerle aynı yolda ilerlemeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1279