Rüya tabiri ara

Rüyada pasta görmek, Rüyada pasta yapmak

Ocak 2, 2015 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada pasta görmek

Rüyada pasta görmek  genel olarak hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada pasta görmek, çoğu zaman hayırlı haberlere işarettir ve pasta rüyalarını yanlış yorumlayıp tedirgin olmak yersizdir. Hayır sahibi kimseye, misafire, kolaylıkla elde edilecek mala, servete işaret eder.

Ender durumlarda da rüyada pasta görmek beklenmedik bir yolculuğa işarettir.  İster yolculuk, ister mal, ister servet, isterse hayır sahibi olarak yorumlansın tüm bunların hayırlı bir şekilde biteceği bilinmelidir.

Rüyada pasta görmek, aynı zamanda sevginizin karşılık göreceğine ve çok mutlu bir beraberlik yaşayacağınızada yorumlanır.

Rüyada taze ve renkli pasta görmek

Rüyada taze ve renkli pasta görmek, sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir.

Rüyada çikolatalı pasta görmek

Rüyada çikolatalı pasta görmek, iş hayatında başarı elde etmeyei iş seyahatine çıkmaya, sıkıntıların son bulacağına, çabalarınızın karşılığını alacağınıza işaret eder.

Rüyada pudingli pasta görmek

Rüyada pudingli pasta görmek, sevinçi bir haber alacağınıza, kötü giden işlerinizi düzelteceğinize ve feraha çıkacağınıza, hataları telafi etmeye, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada elmalı pasta görmek

Rüyada elmalı pasta görmek, kazancınızın artacağına, önemli işler ile uğraşacağınıza, insanların yardım edip hayır duası alacağınıza, itibar görmeye, sıkıntıları geride bırakmaya, mutlu olmaya ve rahata ermeye, hatalardan dönmeye işaret eder.

Rüyada bol kremalı pasta görmek

Rüyada bol kremalı pasta görmek, hayra yorulmaz. Üzüntülü bir haber alabilir veya engeller ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada tuzlu pasta görmek

Rüyada tuzlu pasta görmek, yakınlarınız ile aranız bir miras olayından dolayı uzun bir süre için açılabilir ve mahkemelik işleriniz olabilir. İş hayatınızda sorunlar yaşayabilir ve sevgiliniz ile ayrılabilirsiniz.

Rüyada pasta yapmak

Rüyada pasta pişirmek veya rüyada pasta yapmak, geleceğiniz ile ilgili artık bir seçim yapmalısınız, hayatınızın gidişatı için yolunuzu çizmeli, planlamalısınız. Aynı zamanda aile bireyleri ile bir araya gelip hasret giderecek ve mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada pasta yapan birini görmek

Rüyada pasta yapan birini görmek, hayırlı kısmete, ele geçecek toplu para ile maddi sıkıntı ve borçların giderileceğine,kardeşleriniz ile iş ortaklığı yapacağınıza, şansınızın iyiye döneceğine, mal- mülk edinmeye, rahata ermeye işaret eder.

Rüyada pasta yemek

Rüyada pasta yemek, hayra yorulur. Rüyada pasta yiyen insan kazanç elde eder, bolluğa ve berekete kavuşur. Rüyada pasta yediğini görmek, para harcamaya, hayırlı ve mutlu olunacak gelişmelere, kısa bir yolculuğa çıkmaya, misafir ağırlamaya, hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Etrafınızda size zarar vermek isteyen, sizi çekemeyen kimseler olabilir dikkatli olmalısınız.

Aynı zamanda Rüyada pasta yediğini gören kimsenin doyumsuz ve savurgan kimseler olduğunada yorumlanır.

Rüyada çikolatalı pasta yemek

Rüyada çikolatalı pasta yemek, şansınızın açılacağına veya artacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağınıza, gireceğiniz işte başarı elde edeceğinize ve kazancınızın artacağına işaret eder.

Rüyada kuru pasta yemek

Rüyada kuru pasta yemek, sevdikleriniz ile özlem giderecek, onlarla güzel vakit geçireceksiniz.

Rüyada yaş pasta yemek

Rüyada yaş pasta yemek, dilekleriniz bir bir kabul olacak ve çok mutlu olacaksınız.

Rüyada pudingli pasta yemek

Rüyada pudingli pasta yemek, hayatınızdaki aksiliklerin son bulacağına, iş hayatında iyi bir konuma geleceğinize işaret eder.

Rüyada tuzlu pasta yemek

Rüyada tuzlu pasta yemek, gireceğiniz yeni işte gösterdiğiniz başarı ile sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız. Zararlı bir alışkanlığınızdan vazgeçeceksiniz ve yardım sever yönünüzü ön plana çıkaracaksınız. Hayalini kurduğunuz evi yakın zamanda alabilirsiniz.

Rüyada pasta yiyememek

Rüyada pasta yiyememek, hayra yorumlanmaz. Yakın zamanda kötü, üzüleceğiniz bir haber alabilirsiniz. Kötü ve zor zmanlara geçirmeye, eski kötü günlere dönmeye yorumlanır.

Rüyada pasta yemediğini görmek veya rüyada pasta yiyemediği halde kendini mutlu ve huzurlu hissetmek de kazancını muhafaza etmeye işaret eder. O kim­seye hiç beklemediği bir kazanç geleceğine yorumlanır.

Rüyada pasta almak

Rüyada pasta almak, kalabalık bir çevreye, arkadaş çevresinin genişlemesine, samimi ve içten dostlar biriktirmeye işaret eder.

Rüyada pasta alırken kendini sıkıntılı ya da üzgün/mutsuz hissediyorsa, arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile aranızın açılacağına, yol ayrımlarına işaret eder.

Rüyada elmalı pasta satın almak

Rüyada elmalı pasta satın almak, bir işte büyük başarı elde edece, sevdiklerinizin yardımı ile zarardan dönmeye ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada pasta saklamak

Rüyada pasta saklamak, zararınızın her geçen gün daha da artacağına, sevdiğiniz biri ile tartışacak ve aranıza mesafe koyacaksınız. Korktuğuuz bir durumu yaşayacaksınız ve planlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız.

Rüyada pasta düşürmek

Rüyada pasta düşürmek, size sıkıntı verecek, üzülmeenizi sağlayacak olayların yaşanacağının habercisidir. Sevdiğinizin ihaneti ile yüzleşbilir, sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Rüyada pasta kesip dağıtmak

Rüyada pastayı kesen ve dağıtan kimse, hayırsever- temiz kalpli bir kimse olduğunuza, çevrenizdekilere yardımda bulunacağınıza, kendi malından çevrenizdekilere de pay vereceğinize işaret eder. İçinde tesadüfün yer aldığı bir olayla karşı karşıya geleceksiniz; ki bu tesadüfün hoş, güzel yahut iyi bir şey olması kuvvetle muhtemeldir.

Rüyada pasta dağıtmak

Aynı zamanda rüyada pasta dağıtmak, yakın zamanda çevrenizdeki bir kimseye yapacağınız yardımdan ötürü etrafınızdan takdir göreceğinize işaret eder.

Rüyada pasta taşımak

Rüyada pasta taşıdığını görmek, hayra yorumlanır. Sevgiliniz tarafından hoş karşılanmaya, hak edilen ilgiyi ve sevgiyi görmeye,  mutlu bir birlikteliğe işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

721

Rüya Sitesi Linkleri