Rüya tabiri ara

Cover Image

Paspas

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada paspas görmek, paspas rüyası güçlü olmaya, yaşanılan olaylara, atılan iftiralara, yapılan haksızlıklara rağmen boyun eğmeden dik durabilmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, hayatları boyunca bir çok zorluklara göğüs geldikleri gibi inançlarından ve değerlerinden hiç bir zaman ödün vermemişlerdir. Rüyasında paspas gören kimseler, temiz, dürüst, ahlak sahibi,  azimli, çalışmayı seven, insanlarla barışık yaşayan iyimser kimselerdir. Bu rüya aynı zaman da kişinin daima mazlumdan yana olup zalime karşı korkmadan dik duracağına işaret edilir. Rüyada paspas görmek, aynı zaman da adaletli, dürüst, çaresiz kimselere yardım yapmaktan geri durmayan, cesur, kulluk görevini en iyi şekilde yerine getirmiş kişilere ifade edilir. Rüyada evinizin bazı yerlerini paspaslatttığınızı görmeniz, hak yemiş, kazancına göz dikilmiş, aciz bir kimsenin derdine ortak olacağınıza, bu kişiye yardım yapacağınıza sembol edilir. Rüyada ayakkabınızı paspasla temizlediğinizi görmeniz, kendinizi çaresiz ve aciz hissedeceğinize, çevrenizde yaşanılan olayların size rahatsızlık vereceğinize ifade edilir.

Rüyada Paspas Görmek Ne Demek?

Rüyada paspas görmek, rüyada ifşa edilen paspas, yapılan yanlış işlere, haksızlığa, elinizde ki mala göz diken kimlerse, kötülük göreceğinize sembol edilir. Rüyasında paspas gören kişi, kurtuluş kapısın en hayırlısına nail olup yaşadığı sıkıntılarını er ya da geç atlatır. Rüyada paspas görmek, helal rızka, kazanılan mala, kendinizi güvende hissedebileceğiniz sağlam dosta sahip olmaya, hayırlı ve güzel ömre delalet etmektedir.

Rüyada Banyo Paspası Görmek

Rüyada banyo paspası görmek, rüyada görülen banyo paspası hane içinde alınacak önemli karara, yaşam alanınızı yakından etkileyecek bir takım kararlara gideceğinize yorumlanır. Rüyada görülen banyo paspası sembolü, aynı zaman da hayatın her karesinde mutlu olmaya, işlerinizin umduğunuz şekilde akıp gideceğine, kendinizi şanslı hissedeceğinize sembol edilir.

Rüyada Paspas Almak

Rüyada paspas almak, bu rüya iş hayatınızın günden güne daha hareketli hal alarak başınızı kaşıyacak vakit bulamaz hale geleceğinize yorumlanır. Rüyasında paspas aldığını gören kimse, ticaret hayatını genişleterek kazancını arttıracak yeni yatırımlara gider. Rüyada paspas almak, bazende rızk kapısının açılmasına, birbiri ardına gelecek iş tekliflerine,  yaşanılan olaylar karşısında şaşkınlık içinde kalacağınıza sembol edilir.

Rüyada Paspas Yapmak

Rüyada paspas yapmak, bu rüya sizden yardım dilenen kapınıza gelmiş ihtiyaç sahibi bir kimseyi geri çevirmeyeceğinize, iyi niyetinizi hayatınızın her karesinde göstererek daima mutlu olacağınıza ifade edilir. Rüyada paspas yapmak, duyarlılığa,müşkül durumda kalmış kimselere yardım etmeye, size ömür boyu minnettar kalacak kimselerin varlığına sembol edilir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek, omzunuzdaki yüklerin hafifleyerek azda olsa rahata ereceğinizi işaret edilir. Kişinin rüyasında halı üzerinde yürüdüğünü görmesi, Allah’ı tealanın çizdiği yolda mesut bir şekilde yaşayacağını, tüm dileklerine kavuşacağını tabir edilir.

Rüyada Halı Dokumak

Rüyada halı dokumak, halı dokumak rüyası kişinin iş hayatında göstereceği başarılara, yeniliklere, azimli ve kararlı oluşuna yorumlanır. Rüyasında halı dokuyan kimse sürekli yenilik peşinde koşarak öğrenme duygusu açık bilgin kimselerdir. Rüyada halı dokumak, bazen de vefalı dostluklara, iyilik görmeye, zor zamanlarda uzatılan yardım eline işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3325