Rüya tabiri ara

Rüyada Parmaktan Kan Akması

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada parmaktan kan akması, rüya sahibi kişinin birkaç gün içinde öğreneceği hayırlı bir duruma ve bu hayırlı durum neticesinde yaşadığı zorluklar neticesinde istediği itibarlı bir işe, çok istediği iyi bir kazanca, bolluk ve berekete, güçlüklerle elde ettiği mal ve mülke, en sonunda ümit ettiği harika bir geleceğe işaret etmektedir.

Parmaktan kan almak, rüya sahibi kişinin beklediği ve hayalini kurduğu hayırlara vesile olacak bir müjdeli habere, cefa çekerek kazandığı rahat hayatın geleceği şeklinde yorumlamaktadır.

Aynı zamanda bazı rüya tabircileri için rüyada parmaktan kan akması rüya sahibi kişinin sıkıntılarının biteceği anlamına gelmektedir. Rüyada parmaktan çok kan akması rahatlayacağı bir müjdeli haberin çok yakın bir zamanda geleceğini, toplu bir para kazanılacağını, hayalini kurduğu ne varsa olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişi rüyasında parmağından kan aktığını gördüğü zamanda genelde hayırla yorumlanır. Bu hayırlar mal ve menfaatle ilgili durumlarla karşılaşacağının habercisi olmaktadır. Eğer rüya sahibi kişi rüyasında parmağından kan aktığını ve elbisesine bulaştığını görüyorsa kötü mal ve günah isabet edeceği şeklinde yorumlayan rüya tabircileri de vardır.

Parmaktan kan vermek halinde düşük yapacak bir hamile kadın olacağına, eğer parmaktan çok fazla sıvılaşmış ve ince kan akması halinde rüya sahibi kişi haram mala yakın bir zamanda bulaşacağını ve sıkıntılara nail olacağı yorumu getirilmektedir

Bazı rüya tabiri yapan kişilere göre rüyada parmaktan kan akması halinde rüya sahibi kişiye kuvvet geldiğini görmesi halinde rüya sahibi kişinin mal ve mülkle zengin olacağını gösterir.

Rüya sahibi kişi rüyasında parmaktan kan aktığını gördüğü halde hiçbir yere bulaşmadığını görmesi, rüya sahibi kişinin günahtan kurtulacağına işaret ettiği rüya tabircileri tarafından söylenilmektedir.Rüya sahibi kişi, rüyasında parmağında yara olmadığı halde kan aktığı görmesi durumunda, rüya sahibi memuriyette ise, rüşvet alacağına ve bu rüşveti iade edeceği anlamına gelir. Rüya sahibi kişi memuriyette değilse ve rüyasında parmağından kan aktığını görmüş ise büyük zarara uğrayacağının haberci olabileceğini rüya tabircileri yorumlamaktadır. Eğer kan parmağındaki yaradan çıkıyorsa rüya sahibi kişi keder ve ziyana tabi olacağının işareti olabilir.

Unutulmamalıdır ki rüya sahibi kişi her zaman rüyayı parça parça şekliyle değil de bir bütün halinde yorumlamalıdır. Rüyasında parmağından kan aktığını gören rüya sahibi kişi, gördüğü rüyanın diğer parçalarını göz önünde bulundurarak yorumladığı zaman gördüğü rüya bir anlama ulaşabilir. Ve yine unutulmayacak diğer önemli nokta da rüya her zaman gelecekle anlamlandırılmamalıdır. Bazen rüyalar geçmiş veya bugünü de anlatmak isteyebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1134