Rüya tabiri ara

Rüyada Parmak Kesmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada parmak kesmek bekar ise eşe evli ise evlada yoksul ise mal, mülk, para ve bol kazanca hasta ise sağlığa, güç kuvvet ve feraha işarettir. Kisinin emek vererek erişeceği kazanca ve saltanata işarettir. Rüyada baş parmak görmek sabah namazına işarettir. Şahadet parmağı öğle namazına, orta parmak ikindi namazına, hatem parmağı akşam namazına, küçük parmak yatsı namazına işarettir. Rüyada baş parmağı görmek kişiden memnun baba ve eşe işarettir. Rüyada baş parmağının kesildiğini görmek yola gitmeye işaret eder.

Bir kadın rüyasında parmaklarını kınalı görmesi çok tesbih ve bol zikirde bulunmasına ve kocasının ona yapacağı iyilik ve hayra işaret eder. Rüyada bir kimse parmaklarının kesildiğini veya kuruduğunu yada parmaklarını kullanamadığını görmesi; baba, ana ve evladından menfaat bulamayacağına yada malının zayi olacağına, hayvanlarının telef olacağına yada sanatının kıymetini kaybedeceğine delalet eder.
Rüyada baş parmağından süt, şehadet parmağından da kan aktığını ve bundan da içtiğini gören kimse ya kayın validesine yada kız kardeşine kötü bir muamelede bulunup onu üzmesine ve zarar vermesine işarettir. rüyasında parmaklarını çatlattığını gören kimse akrabaları arasında dedikodusunun yapıldığına ve kötü sözler işiteceğine işarettir. Rüyasında parmaklarının fazla olduğunu gören bir imam hırs ve zulmünün arttığına insafının ve adaletinin ise azaldığına işarettir.

Sol el parmaklarını görmek kız ve erkek kardeşin çocuklarına işarettir sol el parmakları birbirine kenetlenmiş şekilde görmek kardeş çocuklarından gelecek bir yardıma işarettir. Sol el parmaklarının kesildiğini görmek kardeş ve kardeş çocuklarından gördüğü yardımın kesileceğine ve kötü laf duyacağına işarettir.

Rüyada sağ el parmaklarını zarif ve güzel görmek elinden gelen bir sanatı icra edeceğine ve sanatı sayesinde kazanacağı bol para ve mülke işarettir. El Salimi Kirmani’ ye göre sağ el parmağını kurumuş gören kendisinden zayıfa zulüm eder. Sol el parmağını kurumuş gören ise kardeşini kaybeder.

Cabir’ül Mağribi şöyle buyuruyor: rüyasında baş parmağının kesildiğini gören kimse yola gider. Şahadet parmağını kesildiğini gören kimse namaz kılmak da tembellik eder. Orta parmağının kesildiğini gören kimse mensup olduğu kavmin liderinin vefat edeceğine işaret eder. Yüzük parmağının kesildiğini gören kimsenin malı telef olup yoksul kalacağına işaret eder. Serçe parmağının kesildiğini görmesi ise torunun ölümüne işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16660