Rüya tabiri ara

Rüyada Parmağının Kanaması

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Parmağının Kanaması Genelde rüyada kan görmek rüyayı bozar, tabir edilmezse de kanamanın hangi parmakta olduğu, elde mi yoksa ayakta mı olduğuna göre yorum değişebilmektedir. İşaret parmağının kanaması, dini hassasiyetlere daha çok önem verilmesi gerektiği şeklinde yorumlanabilir. Yüzük parmağının kanaması, gönül dünyanızla ilgili üzüntü verici olaylarla karşılaşılabilir, dikkat edilmelidir.

El parmaklarının kanaması, yaptığımız veya yapmaya niyet ettiğimiz işlerimizin hakkımızda doğru olup olmadığını tekrar gözden geçirmememiz gerektiğinin bir işareti olarak düşünülebilir. Ayak parmağının kanaması gittiğimiz yerlere dikkat etmeli ve pişman olunacak yerlere gidilmemesinin bir göstergesi sayılabilir.

Rüyada Parmağının Kanadığını Görmek, Genel itibariyle rüyada kan görmek pek iyi şekilde yorumlanmaz. Fakat rüyayı gören, rüya esnasında iç huzura sahipse, kanama ferah olarak yorumlanabilir. Eğer sıkıntılı bir süreç olmuşsa, rüya o zaman yaşanabilecek olumsuzluklara işaret edebilir. Sonuç olarak rüyada parmak kanadığını görmek iyi veya kötü anlamda değerlendirildiğinde; büyük, hayati öneme sahip değişikliklerin habercisi olduğu söylenemez. Uyarı niteliğindedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

112