Rüya tabiri ara

Rüyada Parfüm Almak

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Parfüm Almak Rüya sahibinin kendini yoğun bir ilişki trafiği içinde bulacağına yorulur. Duygusal açıdan güzel ve yoğun bir sürece girileceğine, yeni ilişkilere yelken açılacağına delalet eder. Bu dönem rüya sahibi açısından kalıcı değil, geçici ve eğlenceli geçecek şeklinde yorumlanır.Rüyada parfüm almak rüya sahibinin eline geçecek bir paraya işaret ediyor olabilir. Eğer kişi rüyasında aldığı parfümü kendine almıyorsa sıkıntıya evli kimse için boşanmaya giden bir olaya delalettir. Rüyasında parfüm satın aldığını gören kişi bir dönem sonra yeni bir iş girişiminde bulunabilir ve geleceğe yönelik olarak başarılı bir kariyer sahibi olabilir.

Aynı zamanda rüyada parfüm görmek bazı alimlere göre rüya sahibinin işine fitne karıştıracak bir insana rayından çıkacak bir duruma delalettir. Rüyada iksir şişesinin içerisinde parfüm gören kişi yakın dönemde çevresinden bir insandan çok büyük destek alır.

Rüyada Parfüm Hediye Aldığını Görmek
Yakın vakitte edilecek ilanı aşka işaret eder. Rüya sahibinin büyük organizasyon ve jestlerle, sevdiği kişiye ilanı aşk edeceği anlamına gelir. Aynı zamanda evlilik yolunda atılacak ilk adımlara da delalet eder.

Rüyada Parfüm Kokladığını Görmek
Rüya sahibinin hayalleri ve amaçları doğrultusunda taviz vermeden ilerlediğine işaret eder. Büyük bir azimle hayallerinin peşinden koşacağına ve bu uğurda elinden geleni yapacağına yorulur.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek
Rüyada parfüm şişesi görmek, kişinin yaşamında meydana gelecek olumlu ve hayırlı olaylara yorulur. Gerek sosyal gerekse iş yaşamında güzel gelişmelerin olacağına delalet eder. Yeni bir ilişkinin sinyalleri olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek
Yeni insanlarla tanışılarak, yeni ve farklı ortamların içinde olunacağına delalet eder. Rüya sahibinin yeni dostluklar kurarak, arkadaş çevresini genişleteceğine Rüyada görülen parfüm genellikle kadınlara işarettir. Rüyasında parfüm satın alan yakın zamanda güzel ve iffetli bir hanımla evlenir. Kadınlar içinse bu rüya zengin bir adamla nikahlanmak anlamına gelir. Rüyasında pahalı bir parfüm satın alan ve süren kimse, dünya hayatında büyük nimetler elde eder ve hayal bile edemeyeceği büyük menfaatlere ulaşır. Rüyada ucuz parfüm ise, az bir kazanca veya mala, parfümün kokusu ise elde edeceğiniz malın cinsine işarettir.

Rüyada parfüm görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve namuslu bir bayan ile evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse bayan ise, zengin bir beyefendi ile dünya evine gireceğine delalettir. Rüyada pahalı bir parfüm aldığını gören kimsenin reel hayatta zenginleşeceği, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı, ucuz parfüm alan bir kimsenin ise, az miktardaki bir kazanca delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4617

Rüya Sitesi Linkleri