Rüya tabiri ara

Cover Image

Parfüm Almak

Haziran 12, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada parfüm almak, genellikle güzel, bakımlı, hoş kadını işaret alan rüya bekar kimseler için hayırlı eş ve evliliğe, evli kimseler için sıcak samimi yuvaya sahip olunmaya yorumlanır. Rüyada alınan parfüm  güzel ve hoş kokmuyorsa,  yaptığınız işlerde umduğunuz sona ulaşamayarak mutsuz olacağınıza tabir edilir. Rüyada güzel, hoş kokulu parfüm almak, karakterli, hoş görülü saygın kimseyle  birlikte olmaya işarettir. Rüyada alınan parfümün şişesinin kırıldığını görmek, ilişki içinde olduğunuz kimseyle aranızın açılarak kopukluk yaşayacağınıza sembol edilir. Parfüm almak, rüyası bazen de kılık kıyafete son derece önem veren,dış görünüşüyle bir çok işin üstesinden gelebileceğine inanan, egosu yüksek kimselere işaret eder. Ünlü rüya alimlerimiz görülen rüya hakkında kişinin sevdiği kimseye karşı duygularına hakim olamayarak hislerinde açıklık getireceğine ifade etmişlerdir. Parfüm rüyası hoşlandığınız kimseye karşı fedakarlıkta bulunmaya, yaptığınız yardımlarla kendinizi vicdanen özgür hissetmeye ifade edilir. Bu rüya manevi olarak ta vicdan temizliğine, iyi huya, kalbi temiz kimselere birlikte zaman geçirmeye, yapılan sohbetlerden yana keyif almaya ifade edilir.

Rüyada Parfüm Almak Ne Demek?

Rüyada parfüm almak, rüyayı gören kişiler için kurulacak hayırlı yuvaya, izdivaç halinde olmaya, mutluluk hissi yaratan aynı zaman da heyecan verici bekleyişe işaret eder. Rüyada hoş kokulu  parfüm almak, yerinde karar almaya, şansınızın ve bahtınızın her daim açık olup girilen işlerden yana mutlu olacağınıza sembol edilir.. Rüyada kötü kokulu parfüm almak, dışının güzelliğinin yanı sıra kalbi ve vicdanı körelmiş bayanla evlilik yapacağınıza sembol edilir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak, dünya nimetlerine, hayatı zevki sefa içinde yaşamaya, her türlü isteğinizin kabul görülüp mutlu olacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, manevi yaşamlarını dikkate almayarak, dünyevi hayatın yıldızlarına kapılarak kaybolurlar. Rüyada hoş kokulu parfüm sıkmak, gerek davranışlarınız gerekse yaşam tarzınız ile bir çok insanı kedinize çekmeye tabir edilir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, bu rüya  kişinin yaşamında oluşacak değişikliklerle hayatına farklı boyutlar getirerek yaşamın her anından keyif alacağına yorumlanır. Rüyasında parfüm gören kimseler, hırslı, oldukça başarılı, kararalı, yaptıkları eserlerle bir çok konuda kendisine inana kimselere ışık saçan etkin kişilerdir.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek, rüyada görülen parfüm şişeleri, bakımlı, güzel, hoş görünümlü güven duygusu gelişmiş bayana işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, yakın zaman da arzu ettikleri bayanla evlenme kararı alırlar. Rüyada parfüm şişesi görmek, bazen de hayal dünyanızın körelmesine, umduğunuz sona ulaşamamaya, beklentilerin yarım kalmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3679