Rüya tabiri ara

Rüyada Parasız Kalmak

Temmuz 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada parasız kalmak yorucu bir işte çalışmak nedeniyle sağlıkla alakalı problemler yaşanacağına ama, tıbben gereken yardımı almak ve destek anlamında düzenli olarak spor yapmak gibi önlemler alınmak suretiyle kaybolan sağlığın yerine geleceğine yorumlanması gereken bir rüyadır.

Bir kimse rüyasında yoksulluk içerisinde olduğunu görürse o kimsenin eline çokça mal geçer. Rüyasında yoksullara ve iyi insanlara hizmet ederek tevazu gösteren ve onların maddi ve manevi hallerine uyum sağlayan kimsenin kadri yüce olur. Üstü başı pejmürde bir yoksul bir kimse görmek, sefalete yorulduğu gibi bazı yorumcular da mevkii ve rütbeye yorarlar.

Rüyada parasız kaldığını görmek kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan parasal yöndeki olumsuz havanın, kısa bir zaman sonra, yeni maddi kapıların açılmasıyla birlikte maddi durumun çok daha iyi bir dereceye gelerek, ekonomik manada daha rahat bir hayata kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servetin habercisidir. Rüyada para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına bu sayede refaha ereceğine işaret eder. Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere işarettir ama bu sıkıntılar küçük kuruntulardan ileriye gitmeyecektir. Rüyada para saymaksa, kişinin umduğundan daha çok başarılı olacağına bir işe işarettir. Rüyada bakır para görmek güzel, uğurlu bir iş ile taçlandırılacağınıza işarettir.

Rüyada küçük değerde bir madeni para bulduğunu ve bunu sakladığını uğur parası yaptığını gören ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacak anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak. Rüyada kağıt para görmek kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3158

Rüya Sitesi Linkleri