Rüya tabiri ara

Cover Image

Para Saymak

Şubat 4, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada para saymak, kişinin hayallerini gerçekleştirmek adına girdiği yollarda zorluk çekmeden başarıya ulaşarak kazancını açık kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören  kimseler ideallerinin peşinde koşan, her türlü  nimete vasıl olan, iyiliklerle dolu kimsedir. Rüyada para saymak, bazende hak edilen mallara, alın teri dökülerek yapılan işlerde sona gelmeye, yüzünüzün gülerek mutlu olmanıza tabir edilir. Bu rüyayı gören kimselerin hayatları her daim güzel geçmekle birlikte küçük çaplı girdikleri her işte başarıya ererek büyüme şansına nail olurlar.

Rüyada Para Saymak Neye İşarettir?  

Rüyada para saymak, görkemli ve güzel hayata sahip olmaya, mal değerlerinizin artmasına, güler yüzlü kimselerle dostluk kurarak sohbetinizi arttırmaya tabir edilir. Rüyasında para saydığını gören kimse, eline geçen her türlü fırsatı yerinde değerli kılarak karşısına çıkacak fırsatlar ile kısa zaman da büyüme şansına nail olur. Rüyada para saymak, bazen de yurt edinmeye, kalıcı mallara sahip olmaya, kazancın artmasına tabir edilir. Para saymak, sembolü dinen de kişinin hayrına vakıf olup kazancının belli bölümünü ihtiyacı olan kimselerle paylaşmasına, zekatını vererek hayırlı nasiplere vasıl olmasına delalet edilir.

Rüyada Para Sayma Makinesi Görmek 

Rüyada para sayma makinesi görmek, bu rüya zenginliğe, görkemli hayata, bolluk içinde yaşamaya, elinizdeki malların artarak huzurlu ve güzel hayat yaşamaya tabir edilir. Rüyada para sayma makinesi görmek, bazende sadelikten çıkarak zengin görkemli hayatın içinde olmaya, bulunduğu ortamı ve çevrenizdeki dostlarınızı görmezden gelmeye ifade edilir.

Rüyada Demir Para Saymak  

Rüyada demir para saymak, gerginliğe, ticari iş yürüttüğünüz kimselerle anlaşma konusunda zıt fikirlere sahip olmaya, hayatın yaşanmaz hal almasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendi hallerinde yaşama mücadelesi veren, kıt kanaat geçinen, savurganlıktan ve gereksiz harcamalardan uzak lan kimselerdir.

Rüyada Para Saydığını Görmek 

Rüyada para saydığını görmek, kişinin hayatının zaferlerle süre gelip girdiği her işte başarıya ulaşacağına, kazancının kat ve kat artacağına yorumlanır. Rüyada para saydığını görmek, bazen de iyilik yapmaya, hayırlı samimi dostlara sahip olmaya, hayatı iyilikten ve güzellikten yana kullanmaya tabir edilir.

Rüyada Kağıt Para Saymak  

Rüyada kağıt para saymak, kazancın ve başarının artmasına, girilen her işten mutlu sonla ayrılmaya, ticari anlamda bir çok ortaklık edinerek iş hayatınızı daha görkemli hale getirmeye yorumlanır. Rüyada kağıt para saymak, bazen de eli açık kimselere, itibar ve saygınlık görmeye, emri altında bir çok kişiye ekmek kapısı sunmaya tabir edilir

Rüyada Para Saymaya Çalışmak  

Rüyada para saymaya çalışmak, kişinin sıkılmadan zevk duyarak girdiği işlerde başarıya ulaşarak hem kendisini hem de sevdiği kimseleri mutlu kılacağına yorumlanır. Rüyada para saymaya çalışmak, bazen de yeni iş kapıları aralamaya, bir çok iş teklifi alarak kısa zaman da büyüme şansı yakalamaya tabir edilir.

Rüyada Para Sayan Birini Görmek  

Rüyada para sayan birini görmek, rüyasında para sayan birini gören kimse, o kişiden uzatılacak yardım eli sayesinde rahata ererek maddi anlamda yüzünü güldürecek atılımlar yapar. Rüyada para sayan birini görmek, bazen de iş sahibi olmaya, kendi yağınızda kavrulmaya, sevdiğiniz kimselerden maddi destek görmeye tabir edilir.

Rüyada Para Biriktirmek 

Rüyada para biriktirmek, şan ve kısmet olarak işaret edilen bu rüya genelde zenginliğe işaret olarak ifade edilir. Rüyasında para biriktirdiğinin gören kimse, küçük çaplı da olsa kendi işini kurarak ilerde eline geçecek fırsatlar ile daha iyi yerlere gelme şansını yakalar. Rüyada para biriktirmek, bazende kalıcı mallara sahip olmaya, sevdiğiniz kimseyle mutlu mesut yaşamaya, hanede huzurun artmasına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada para saymak, fakirlikten kurtulmaya, zengin görkemli hayata sahip olmaya, kazanılan rızklar ile kısa zaman da büyüme şansı yakalamaya yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada para saymak, alınacak hayırlı habere, beklentilerin olumlu gelişmesine, ticari anlamda yeni ve önü açık işler içinde olup size sunulan hayatı rahatlık içinde yaşamaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3874