Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Para Kemeri Görmek

Nisan 18, 2015 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada para cüzdanı yahut para kemeri görmek, bekâr için evlenmeye; diğerleri için mala işâret eder.

Beline bağlı olarak görülen para kemeri, kişinin öğrendiği ilme, ömrün yarısında çok ilim elde etmeye işâret eder.

Kemerin içindeki paralar yeni ve sağlamsa, öğrendiği ilminin seviyesinin yüksekliğine, ilminin doğru ve sağlamlığına işâret eder.

Kemerin içindeki paralar sahte ise, daha ilim öğrenmesi gerektiğine işâret eder.

Bazen de para kemeri görmek, altın, gümüş veya cevher gibi kıymetli şeylerin konula­cağı kaba işâret eder.

Rüyada para kemeri görmek, mala da işâret eder. Bu sebeple rüyada para kemerinin denize düştüğünü ve kaybolduğunu görmek, eldeki malın zayi olacağına veya devlet adam­larının eline geçeceğine işâret eder.

Rüyada kendi para kesesini bir nehire dü­şürdüğünü görmek, rüya sahibinin malının devletin eline geçeceğine işârettir.

Rüyada para kemeri görmek, bekar için evlenmeye yorumlanır. Bazen para kemeri görmek, altın ve gümüş veya cevher yahut anahtar gibi şeylerin konulacakları kaba yorumlanır.

Para kemeri, maldır. Bundan dolayı rüyada para kemerinin denize düştüğünü gören kimsenin, malı başka kimselerin eline geçer.

Para kemerinin beline bağlı olduğunu görse, rüya sahibinin, ömrünün yarısında çok ilim elde ettiğine yorumlanır. İçerisindeki paralar sağlamsa, elde ettiği ilmin de doğru ve sağlam; paralar sahte ise rüya sahibinin yine okuması gerektiğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2322