Rüya tabiri ara

Rüyada Para Çantası Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada para çantası görmek, mali konuların gündeme geleceğinin habercisidir. Kişinin kendisi ve ailesi için yeni bir plan yapmak zorunda kalacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine yorumlanır. Eski bir para çantası görmek, geçmişten gelen bir borcun ödenmesi için kaynak aranacağına, yeni bir para çantası girilecek güzel bir işe alamettir. Küçük para çantası görmek dar gelirli bir hayat sürüleceğine, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine tabir edilir. Büyük para çantası görmek iyi şansa ve güzel kadere, deriden yapılma para çantası görmek ise zenginliğe, pek çok mal sahibi olmaya, kimseye muhtaç olmamaya, kendi işinin başında durmaya, işini geliştirmeye veya yönetici olmaya alamettir. Birinden para çantası almak, iş teklifiyle karşılaşılacağına ve mevcut işi bırakarak bu teklifi değerlendirecek olmaya alamet eder.

Rüyada İçi Dolu Para Çantası Görmek

İçi parayla dolu çanta görmek, yapılan işten çok büyük kar elde ederek zenginleşmek, fakirlikten kurtulmak, ün sahibi olmak, yapılan işte çevre edinmek, itibar görmek demektir. İçi bozuk parayla dolu para çantası görmek sıkıntı anlamına da gelirken, aynı zamanda maddi konularda çetrefilli durumlarla karşılaşamaya, yapılacak bir yatırımdan emin olmamaya tabir edilir. Kağıt parayla dolu çanta geleceğini garanti altına almak, dövizle dolu para çantası ise yurt dışına nam salmaya, rızkın kesintiye uğramamasına ve şansa delalettir.

Rüyada İçi Boş Para Çantası Görmek

Henüz maddi rahatlığa ermenin söz konusu olmadığını, yapılan planlara uyulsa bile ekstra masraflar çıkması nedeniyle sıkıntıya düşüleceğini bildirir. Borç almak zorunda kalmak, evlilik hazırlıkları için maddi külfetin altına girmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Para Çantası Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok yönlü olmanın, birden fazla işe aynı anda odaklanmanın ve zamanı çok yoğun geçirmenin ifadesidir. Kişinin kendisini sürekli bir şeylerle meşgul etmek için çaba sarf ettiğini bildirir.

Rüyada Para Çantası Görmek sayfası 30/08/2020 18:50:45 tarihinde 39518 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4980