Rüya tabiri ara

Rüyada Para Çaldırmak

Temmuz 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada para çaldırmak, güven sorunu yaşamaya, insanlara karşı yaklaşımlarınızı boşa çıkarmaya, kendinize yeni fırsat kapıları aramaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler fazla hayalci, olaylara karşı soğuk, nerede ne yapması konusunda yeterli bilgi ve birikimi sahip olmayan kişidir. Rüyada para çaldırmak, bazende hastalığa, üzüleceğinizi kendinizi mutsuz hissedeceğiniz haber almaya ifade edilir.Rüyada paranızın çalınması sizin kendinizi sınırlaryan düşüncelere kapılarak, kendinizi aşmak noktasında başarısız olacağınızın işaretidir. Bu tür sınırlayıcı, ben yapamam düşüncelerinden kurtulup kendinize güvenerek sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada para çalmak rüyayı gören kişinin kötü düşüncelere ve kötü niyete sahip olacağının göstergesidir. Bir konuda kendini kötü düşünmekten alıkoyamaz. Kendini üzen bir insanı üzmek için bazı planlar yapar ancak bu kendisini daha fazla üzmekten başka bir işe yaramayacaktır. En güzeli affetmek, uzak durmak ve yolunuza devam etmektir.

Rüyada para görmek, söylenen sözlerden görülecek zararlara işaret eder. İşiteceğiniz sözler sizin canınızı fazlasıyla sıkabilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda sizinle ikiyüzlüce konuşan insanlar olduğuna yorulmaktadır.

Ayrıca, rüyada para görmek, etrafınızdaki ikiyüzlülere karşı sizin edeceğiniz laflara da yorulmaktadır. Genellikle para rüyaları dedikodulara, size söylenen kötü sözlere ya da sizin söyleyeceğiniz kötü sözlere işaret eder.

Rüyayı gören kişinin maddi gücünün artacağına, malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına delalet eder. Kaynak: Rüyada Çaldırmak

Rüyada cüzdandan para çaldırmak, kişinin çevresinde oluşan olaylara karşı suskunluğunu koruyarak insanların sözlerini kulak ardı edeceğine yorumlanır. Rüyada cüzdandan para çaldırmak, bazende acıma duygunuzu yitirmeye olaylara karşı sert yaklaşmaya, çözüm üretmek yerine saldırgan hal almaya tabir edilir .

Rüyada çantadan para çaldırmak, kişinin güven eksikliği yüzünden kendisini daima olaylardan uzak kılarak, hatayı sessiz sakin şekilde göreceğine yorumlanır. Rüyasında çantasında para çaldırdığını gören kimse, olaylara karşı soğuk davranan, pasif görüşlü, düşüncelerin de yetersiz olan kimselerdir.

Rüyada cebinden para çaldırmak, kişinin başı boş yaşayışı yüzünden başını dertten kurtarmayarak yaşadığı her anı sıkıntılı geçireceğine yorumlanır. Rüyada cebinden para çaldırmak, bazende yanlış dostluklar edinmeye, hataya düşmeye, yanlış kişilerle yanlış yerlerde bulunmaya ifade edilir.

Rüyada hırsıza para çaldırmak, kişinin rüyasında hırsıza para çaldırdığını görmesi çevresinde ki insanlarla arasının açılmasına sebep olacak yanlış davranışlarda bulunacağına yorumlanır. Rüyada hırsıza para çaldırmak, bazende rakipleriniz karşısında pasif düşmeye ,mal kaybı yaşamaya, eldeki tüm giderlerinizi kaybetmeye tabir edilir .

Rüyada evden para çaldırmak, bu rüya hanenizde ikilik yaratacak fitne fesat kötü niyetli düşmanlarınıza yorumlanır. Rüyasında evden para çaldırdığını gören kimse kendisine ve ailesine karşı yapılan kötülüklere sessiz kalan oluşan durumları görmezden gelerek herkesten uzak olan kimsedir .

Rüyada kağıt para çaldırmak, kişinin boş bulunarak ağzından kaçıracağı bir sözden dolayı ciddi anlamda sıkıntılar yaşayarak çevrenizdeki insanların gözünde değer kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada kağıt para çaldırmak, görülenin dışında davranışlarda bulunmaya, zor zahmetli işlere girmeye, hayatı karartacak yanlış adımlar atmaya tabir edilir.

Rüyada altın ve para çaldırmak, kişinin yaşadığı zorlukları ve çektiği sıkıntılarını er geç ortaya koyarak manevi olarak rahata ereceğine yorumlanır. Rüyada altın ve para çaldırmak, bazende kötü düşüncelere sahip olmaya, insanlara karşı yanlış davranışlarda bulunmaya, art niyet beslemeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3529