Rüya tabiri ara

Cover Image

Para Almak

Mayıs 29, 2017 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada para almak, hayırlı rüya olup rüya sahibi için açılacak rızk kapılarına delalet eder. Rüyasında para alan  kimse tüm sıkıntılarını aşarak rahata erecektir. Rüyada para almak, zenginliğe, rahat hayat kurmaya tabir edilir. Kişinin rüyasında para alması elde ettiği kazancına işaret eder. Rüyada para almak, aynı zaman da bahtı açık kimselere, müjdeli haber almaya, evliliğe yorumlanır. Kişinin rüyasında bir kimseden para alması, o kimseye yönelik yapacağı yardıma ifade edilir. Rüyada para almak, başka bir değişle eli açık kimselerden yardım görmeye, sıkıntılardan arınmaya, yolculuğa çıkmaya tabir edilir.Rüyada para almak, başka bir ifadeyle yeni iş kurmaya, kendini ön planda tutmaya, kişinin hayalleri doğrultusunda yaşamasına yorumlanır. Rüyada para görmek islami yorumu ve ayrıntıları için tıklayın.

Rüyada Para Almak Nedir?

Rüyada para almak, para almak kişinin rızkına işaret eder. Bu rüya kişiler için açılacak hayır kapılarına, elde edilen rızka sembol eder. Rüyasında para alan kimse, iş amaçlı seyahatlere çıkarak sevdiklerinden ayrı kalır. Rüyada para almak, bazen de ihtiyaç sahibi kimselere yardım ederek kişileri esenliğe kavuşturmaya yorumlanır. Kimi alimlere göre anlatılan para almak rüyası, kişi ya da kişiler için beklenmedik anda yaşanacak sürprizlere delalet eder.

Rüyada Para Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada para almak, para almak rüyası kişinin alın teri dökerek elde ettiği rızkına delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler hayatlarını ailesini adamış onlar için kendinden vazgeçmiş kimselerdir. Rüyada para almak, aynı zamanda zor duruma düşmeye, tanıdık kimselerden borç dinlenmeye tabir edilir. İslami rüya alimlerimiz bu rüya hakkında eli açık cömertkar insanlardan göreceğiniz yardıma işarettir der.

Rüyada Borç Para Almak

Rüyada borç para almak, sevdiğiniz kimseden maddi ve manevi anlamda destek göreceğinize delalet eder. Rüyasında bir kimseden borç para alan kişi o kimseye karşı başını eğerek isteklerini yerine getirir. Rüyada borç para almak, bulunduğunuz mevkiden aşağılara düşerek hayatınızı sıkıntı ya sokacağınıza yorumlanır. Bu rüya bazende eli açık kimselere, iş hayatınızda yükselmeye, bilgi birikim sahibi kimselerden yardım görmeye yorumlanır.

Rüyada Anneden Para Almak

Rüyada anneden para almak, güç kudret sahibi kimselere yardım görmeye yorumlanır. Kişinin rüyasında annesinden para alması sıkıntılarından kurtulur rahatsız ereceğine işaret eder. Rüyada annesinden bozuk para alan kimse yaptığı hataların telafisi örtmek için ailesini mutlu kılmaya çalışır. Kişinin rüyasında annesinden kağıt para alması, iş hayatında başarı sağlamasına vesile olacak sevdiği kişilerden destek alacağına delalet eder.

Rüyada Abiden Para Almak

Rüyada abiden para almak, kişinin sıkıntılarından azda olsa kurtularak rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyasında ailesinden üyelerinden para alan kimse hayalini kurduğu işte başarıya ulaşmayarak bugün alanda sıkıntıya düşer. Rüyada abiden para almak, hoş muhabbetin içine girmeye, sıkıntıları geride bırakmaya, aile içi sıcaklığa yorumlanır. Rüyada abiden para almak,  başka bir değişle kurulan yanlış arkadaşlıklara, telafisi olmayan hatalara düşmeye tabir edilir.

Rüyada Babadan Para Almak

Rüyada babadan para almak, cefa çekmeden elde edilen kazanca yorumlanır. Kişinin rüyasında bankasından parayı alması hazır mala konarak rahat ereceğine işaret eder. Rüyasında kişinin babasından kâğıt para alması hak kazandığı mirasa yorumlanır iken, demir para alması ise hayal kırıklığı yaşayıp üzüleceğine delalet eder. Rüyada Ölmüş babadan para almak,ona karşı vefa borcunuza, pişmanlık duymaya, üzüntüye işaret eder.

Rüyada Arkadaştan Para Almak

Rüyada arkadaştan para almak,  hak edilen mala tabir edilir. Kişinin rüyasında arkadaşından para alması, kağıt üzerinde yazılı olan bir hakka sahip olup üzerinde olduğu davayı kazanacağına delalet eder. Rüyada arkadaşından eski yırtılmış para alan kimse o kişinin oyununa gelerek zor durumda düşer. Bu rüya aynı zamanda, beklenmeyen sürprizlere,  bilinmeyen hatalara, kolay yollarla kazanç eldeki etme hayali kurmaya yorumlanır.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada birinden para almak, kişinin rüyasında tanıdık bir kimseden para aldığını görmesi,  kişiye yönelik yapacağı yardıma delalettir eder. Rüyada yabancı kimseden para almak ise elde ettiğiniz emeklerinize karşılık aldığınız halka yorumlanır. Rüyada birinden para almak, paranın şeklini bakılmaksızın alın teri dökülerek yapılan bir işte hak elde etmeye tabir eder. Bu rüya bazende sevdiğiniz kimseyi kaybetmeye, geçim sıkıntısı yaşamaya, ailesiyle için soğukluğu delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanından Para Almak

Rüyada cumhurbaşkanından para almak, hayırlı rüyalardan olup devlet erkanında makam sahibi olmaya,  yükselmeyi yorumlanır.  Rüyasında cumhurbaşkanından para alan kimse hayallerine kavuşmuş tüm isteklerini fazlasıyla elde etmiş kimselerdir. Rüyada cumhurbaşkanından eski yırtık para almak, yazılı bir belgeye sahipleri olup kalıcı mal edileceğinize tabir edilir. Bu rüya başka bir değişle kalbi temiz kimselerden yardım görmeye, dualarınızın kabulüne, hoş muhabbete nail olur.

Rüyada Para Almak Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu; rüyada bozuk para almak, kişi için anlam getiren duygulara, rızk peşinde koşmaya, helal rızk kazanmaya tabir edilir. Kişinin rüyasında bir kimseden para alması, o kişiye karşı hayır işleyerek gönlünü hoş tutacağına delalet eder.

İmam Nablusi Yorumu; rüyada para aldığını görmek islami yorumlara göre, alın teri dökülerek elde edilen mala, rızk kazanmaya, çıkarlarınızı yüksek tutmaya, hayırlı evlada yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5981