Rüya tabiri ara

Cover Image

Papyon

Şubat 2, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada papyon görmek, kişinin ileri görüşlü oluşu ve sosyal hayatı ile örnek davranışlar sergileyerek fikirleri ile bir çok insana ışık tutacağına yorumlanır. Rüyasında papyon gören kimseler, akademik hayata, önemli konumlara, ve göz alıcı bir çok ün vana sahip olup hayatlarını bu doğrultuda kazanma şansına ererler. Papyon rüyası söz dinlenen, insanların örnek aldığı, bilgi ve birikimi ile genç nesillere ışık tutan, fikir sahibi kimselere tabir edilir. Rüyada papyon görmek, yüksek mevki ve makamlara gelmeye, kalıcı büyük projelere imza atmaya, herkesin nükteyle baktığı, kendisinden vaaz almaya çalıştığı kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada Papyon Görmek Ne Demek?  

Rüyada papyon görmek, papyon rüyası düşünceleri bir çok insanı etkisi altına alan, sanatsal yönünü ağır kılarak yaptığı eserler ile insanları mutlu kılan kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler ön görüye ve eleştiriye açık, oluşuna durumlara çabuk ayak uydurabilen, ileri görüşlü kişilerdir. Rüyada papyon görmek, lüks ve konforlu hayata düşkünlüğe, emel ve arzulara zorluk çekmeden ulaşmaya, şansın ve başarının etkisi ile her kesin saygınlıklı duyduğu kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada Kırmızı Papyon Görmek  

Rüyada kırmızı papyon görmek, bu rüya kişinin sevdiği bir kimse ile görkemli bir davete eşlik ederek anın keyfini süreceğine yorumlanır. Rüyasında kırmızı papyon taktığını gören kimse, eğlenceye ve yeniliklere açık, ileri görüşlü, oluşan her türlü durumu pozitif yönlere çeken, sağ duyulu kimsedir.

Rüyada Siyah Papyon Görmek  

Rüyada siyah papyon görmek, rüya sahibi yakın zaman da önemli bir törene katılarak kalabalık gurup içinde bu törenin güzelliğini yaşayacağına işaret edilir. Rüyada siyah papyon görmek, bazen de mevki ve makam almaya, iş hayatınızda yükselmeye, itibarınızı ve saygınlığınızı arttıracak başarıl işlerde yer almaya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Papyon Görmek 

Rüyada beyaz papyon görmek, bu rüya toplum karşısında ya da önemli bir seminerde konuşma yapmak, insanları aydınlatmak, fikir edinmelerini sağlamak amacı ile ortam içinde yer almaya yorumlanır. Rüyada beyaz papyon taktığını gören kimse, karşısına çıkacak teklifler karşısında mutlu olup kendisine uzatılan elleri geri çevirmez. Bu rüya bazen de sağlık sorunu yaşayan bir yakınınızın kaybetmeye, ölen kişinin kabrini ziyaret ederek ona dua etmeye tabir edilir.

Rüyada Papyon Taktığını Görmek  

Rüyada papyon taktığını görmek, kişinin beklenmedik anda karşısına çıkacak olaylarla zor duruma düşerek hayatını kazanma şansını elde etmenin mücadelesi içine gireceğine yorumlanır. Rüyada papyon taktığını görmek, resmi makamlarda, seminerde ya da sunum gibi önemli etkinliklerde konuşmacı olarak yer almaya ifade edilir.

Rüyada Papyon Takan Birini Görmek  

Rüyada papyon takan birini görmek, bu rüya kişinin görmüş olduğu kimsenin hayatına özenerek davranışlarını ve insanlara karşı yaklaşımını o kişiye benzetmeye çalışacağına yorumlanır. Rüyada papyon takan birini görmek, önemli bir devlet adamının yanına yerleşmeye, hayatınızı güzel kılacak fırsatları yakalamaya, mutlu olmaya işaret edilir.

Rüyada Papyon Almak  

Rüyada papyon almak, kişinin kendisini geliştirmek adına bir çok seminer ve eğitime katılarak amacı ve hedefi uğruna bir çok zorluğa göğüs geleceğine yorumlanır. Rüyasında papyon aldığını gören kimse, öğrenim gördüğü alanlardan güzel derecelerle eğitim hayatını sonlandırarak geleceği hakkında önemli adımlara nail olmuş olur. Rüyada papyon almak, bazen de bilinç düzeyinizin gelişmesine, olaylara karşı daha etkileyici  çözümler üretmeye, kabuğun uzdan sıyrılmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3746