Rüya tabiri ara

Rüyada Papağan Görmek

Şubat 5, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada papağan görmek, erkek ya da kadını simgeleyen papağan rüyası genel olarak hayırlı ve güzel olayları, renkli kişiliğe sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında papağan gören kimse, esprili, hoş sohbetli, bulunduğu ortama pozitif enerjiler katan bayanla birlikte vakit geçirerek yaşadığı anın keyfini çıkaracağına yorumlanır. Rüyada papağan görmek, ailevi ilişkilere, yapılan hoş aktivitelere, kişinin hayatını dolu dolu yaşamasına ifade edilir. Rüyada görülen papağan rüyası erkeği işaret olduğu kadar, kadına da ve kişiliği nede işaret edilir. Rüyada papağanın uçtuğunu görmek, özgürlüğe, mutlu sona ulaşmaya, papağının karnını doyurmak, vefalı sıcak dostlarınıza ifade edilir.

Rüyada Papağan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada papağan görmek, papağan rüyası rüyayı gören kişi için cinsiyet ayrımına bakılmaksızın hayırlı şekillerde ele alınıp kişinin başına gelecek olan güzel olayları ele alır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, şanslı kişiliğe sahip, kendisine öz güveni tam, girdiği her ortama renk katabilme özelliğine sahip kimselerdir. Rüyada papağan görmek, bazen de özgürlüğe kavuşmaya, yaşadığınız mutsuz hayatın son bulmasına, hayırlı olaylarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir. Rüyasında papağan gören kimseler nasiplerini yanlış yönlerde aradıkları ve haram kazançlara yöneldikleri gibi, inançlarına son derece vakıf hayır sahibi kimselere de ifade edilir.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak, nasip ve kısmet anlamı taşıyan bu rüya kişinin eline geçen fırsatları en güzel şekilde yorumlayarak her türlü maddi sıkıntılarına son vereceğine yorumlanır. Rüyada papağan yakalamak, bazende üne ve mevkiye ulaşmaya, çalışmalarınızın karşılığını görmeye, mutlu sonla sonuçlanan işlerde boy göstermeye ifade edilir.

Rüyada Papağan Kuşu Görmek

Rüyada papağan kuşu görmek, sevinçli alınan haberlere, aile içi hoş birlikteliğe, sizi ve sevdiklerinizi mutlu kılacak güzel teklifler almaya yorumlanır. Rüyasında papağan kuşu gören kimse, başarılarıyla adını sıkça duyurarak naip kapılarını sonuna kadar hayırlı ve güzel kılar. Rüyada görülen papağan kuşu sembolü bazen de itibar görmeye, saygınlığa, öz veriye işaret edilir.

Rüyada Papağan Sevmek

Rüyada papağan sevmek, bu rüya kişinin hayatını ele alıp gören kişinin hayatının inişli çıkışlı olup kah gülüp kah ağlayacağına, nasibini farklı şekillerde etkin ve güzel kılacağına yorumlanır. Rüyada papağan sevmek, aynı zaman da size heyecan katacak güzel işlerde yer almaya, şansınızı bu anlamda değerli kılmaya işaret edilir.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek, bu rüya genellikle kadına işaret olup görülen bu kadın kişinin nasibi olduğu kadar çalıştığı bir kurumda farklı pozisyonlarda görev almış mesai arkadaşı da olabilir. Rüyada papağan yumurtası görmek, bazen de büyük başarılara imza atmaya, sağ duyuya davete, eli açık güzel kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Rüyada Papağanın Konuştuğunu Görmek

Rüyada papağanın konuştuğunu görmek, bu rüya kişinin imkansızı başarma konusunda kendisini geliştirerek başarıya doğru yılmadan zorluklarla devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında papağanın konuştuğunu gören kimse, kendi zaferinin başarısını yaşayarak bulunduğu konumdan kolay yollarla yükselme şansına nail olur.

Alimlerin Açıklamaları?

İslami Yorumu, rüyada papağan görmek, genel olarak yaşanacak güzel olayların işareti olan papağan rüyası kişinin nasibinin peşinde koşarak kendisini bekleyen her türlü kötülüğü göz önüne alacağına yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada papağan görmek, hem kadını hem de erkeği işaret alan bu rüya gören kişinin renkli kişiliğe sahip, pozitif görüşlü, hayata karşı sıkı sıkıya bağlanmasını bilen hayırlı kimselerle dostluk yapacağına yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada papağan görmek, iş hayatınızda tek düzelikten çıkarak hayatınıza renk katacak farklı etkinliklere yöneleceğinize yorumlanır. Rüyada görülen papağan rüyası aynı zaman da güzel haberlere, mutlu olmaya, şans ve kısmete ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2629