Rüya tabiri ara

Cover Image

Panter

Kasım 21, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada panter görmek, panter rüyası kişinin hayatının kumar niteliğinde olup aşkta süre gelen şansını iş hayatında sağlayamayacağına yorumlanır. Rüyasında panter gören kimse, büyük yanılgılar içine düşerek dostluk bağında kurduğu arkadaşlık ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşayacak durumlara düşer. Rüyada panter görmek, bazen de yırtıcı olmaya, yaşadığınız hayata uyum sağlamaya, size karşı kötülük yapmak isteyen insanlara karşı sağ duyulu olmaya ifade edilir.

Rüyada Panter Görmek Ne Demek?  

Rüyada panter görmek, panter rüyası olumlu olduğu kadar kişinin yaşantısına bağlı olarak bir çok olumsuz anlamlarda da ifade edilip üzücü durumların yaşanmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler düşüncesizce hareket eden, iş hayatında duygularıma yerine veren hayatın şartlarına boyun etmekte zorluk çeken kimselerdir. Rüyada panter görmek, aynı zaman da hoş olmayan durumlara şahit olmaya, hayatınızla ilgili yanlış kararlar almaya, ilişkilerinizde aceleci davranışlar sergilemeye ifade edilir.

Rüyada Panterden Kaçmak  

Rüyada panterden kaçmak, huzur ve esenliğe işaret olan bu rüya gören kişinin olması güç bir işte mutlak zafere ulaşarak alın terinin karşılığına fazlasıyla ereceğine yorumlanır. Rüyasında panterden kaçtığını gören kimse, çevresinde olup biten kötülükleri görmezden gelerek hayatını huzur içinde güzellikleriyle şekillendirir.

Rüyada Siyah Panter Görmek  

Rüyada siyah panter görmek, bu rüya kişinin sessizliğinin ve sakin duruşunun arkasında kuyruğuna basıldığı taktirde canavara dönüşen yapıya sahip olup Psikopatça hareketler içinde olacağına yorumlanır. Rüyada siyah panter görmek, sağlam sıkı düşmanlara sahip olmaya, maddi anlamda zorlanmanıza sebep verecek olayların içine düşmeye, maddi ve manevi kazanç kaybetmeye işaret edilir.

Rüyada Panter Yavrusu Görmek  

Rüyada panter yavrusu görmek, panter yavrusu sembolü kişinin yaşadığı olaylardan fazla etkilenmeyerek yoluna devam edeceğine, hayatıyla ilgili bazı kararlar alarak sevdiği kimselerin de gönlünü alacağına yorumlanır. Rüyada panter yavrusu görmek, bazen de müjdeli habere, sağlıklı güzel evlada sahip olmaya, dileklerin kabulüne işaret edilir.

Rüyada Panter Sevmek  

Rüyada panter sevmek, bu rüya kişinin yaşadığı üzücü olaylara rağmen hayata sıkı sıkıya bağlanmasına sebep verecek hayırlı ve güzel olayların da içinde olacağına yorumlanır. Rüyasında panter sevdiğini gören kişi bulunduğu ortamın güzelliklerine varan, hayatı dolu dolu yaşayan, her türlü güzel olaylardan sonuçlar çıkaran kimsedir.

Rüyada Evde Panter Beslemek  

Rüyada evde panter beslemek, bu rüya kişinin hayvanlara karşı olan ilgisine, onları her şeyden değerli kılarak onların bize Allah’ın göndermiş olduğu emanetleri gözüyle baktığına yorumlanır. Rüyada evde panter beslemek, doğru zaman da doğru insanlarla karşılaşmaya, düşüncelerinde yanılgıya düşmemeye, el açıklığına işaret edilir.

Rüyada Panter Öldürmek 

Rüyada panter öldürmek, rüya sahibinin düşmanlarına  karşı zafer elde ederek başarısını ve liderlik makamını kimseye kaptırmaya cağına, hayatıyla ilgili aldığı kararlarda daima işini ve ailesini ön planda tutacağına yorumlanır. Rüyada panter öldürmek, günah işlemeye, yoldan çıkmaya, alınan kararların haklı ya da haksız oluşuna bakılmaksızın düşüncesizce davranışlar içinde yer almaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1361