Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Pancar Görmek ve Yaprağını Toplamak

Ağustos 4, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada pancar görmek , maddi anlamda iyi yere geleceğinize , kazanç elde edeceğinize ve güce sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi hem hırslı hem de çok çalışkan birisi olduğundan her zaman tuttuğunu koparır , kafasına koymuş olduğu bir şey hemen yapar ve hiçbir işinde hüsrana uğramaz.

Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya hem kısmetsizlik hem de uğursuzluk olarak yorumlanır.

Kişinin bir yerlere borç yapacağına , sağlığını artık yitireceğine ve çeşitli musibetlerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Pancar Yaprağı Görmek

Rüyada pancar yaprağı görmek hem hayırlı hem de güzel bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin şansı olacağına , yüzünüzü güldürecek , keyfinizi ve aynı zaman da huzurunuzu yerine getirmek için köklü değişiklik yapacağınıza , bundan sonra hayatınız hep güzelliklerle ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Pancar Yaprağı Toplamak

Rüyada pancar yaprağı topladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da her zaman karlı işlerin peşinde olacağınıza , bu işlerden yüksek gelir elde edeceğinize ve hedeflerinize en kısa zaman içerisinde ulaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Pancar Sökmek

Rüyada pancar söktüğünüzü gördüyseniz , ağır şartlar altında uzun saatler boyunca çalışacağınıza , böylelikle yorgun düşeceğinize ve en sonunda emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder.

Yani kişi ne kadar çok ezilirse ailesi o oranda bolluk içerisinde yaşar.