Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Palyaço Görmek ve Olmak Ne Demek?

Ağustos 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada palyaço görmek , rüya sahibinin dertlerinden , sıkıntılarından , sorunlarından ve aynı zaman da üzüntülerinde kurtulacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra hiçbir kimseye içini açmayan ve her şeyi kendi içerisinde yaşayan kişinin varlığına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çekmiş olduğu cefaya , zahmete ve aynı zaman da çilelere rağmen dimdik ayakta duracağınıza ve her şey yolunda gidiyormuş gibi davranacağınıza delalet eder.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyada palyaço olduğunuzu gördüyseniz , zorlu bir döneme gireceğinize , bazı yerlere borçlanacağınıza , hasta olacağınıza ve talihsiz olan olaylarla karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra bazı gerçekleri ailesinden saklayacağınıza da işaret eder.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Rüyada palyaço kıyafeti gördüyseniz , gerçek yaşam da mutlu olarak görünseniz bile gerçekte çok sıkıldığınıza ve problemlerden dolayı huzurunuzun her zaman kaçtığına , bu sorunları her zaman içinizde yaşadığınıza alamet eder.

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada kukla görmek , rüyayı gören kişinin alay konusu olacağına , başkaları tarafından eğlenileceğine ve bazı olaylara karışacağınıza yorulur.

Bunların yanı sıra iyi niyetli birisi olduğunuzdan dolayı enayi yerine konulacağınıza işaret eder.

Rüyada Maskot Görmek

Rüyada maskot gördüyseniz, canınızı sıkacak ve moralinizi bozacak olan bir olay ile karşılaşacağınıza , huzursuz günler yaşacağınıza ve neşeli günlerinizin biteceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1197