Rüya tabiri ara

Cover Image

Palto

Ekim 23, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada palto görmek, kazanç ve kısmet kapılarının açık, yarınların güzel olup kişinin gelecekteki hayatının mutlulukla süreceğine yorumlanır. Rüyasında palto gören kimse, ümitsizlik kapısını aşarak hem kendisini hem de sevdiklerini güzel kılar. Rüyada palto görmek, bazen de omzunuzdaki yüklerin artmasına, geçiminizin zorlaşmasına, girdiği bir çok işte yaşam mücadelesi verme noktasına gitmeye ifade edilir. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için bazen de kader kısmete, açılan rızk kapılarına, hayırlı işlerde bulunarak bir çok kimseye el açmaya ifade edilir. Rüyada görülen palto sembolü soğuk geçen yılların son bulup aydınlık günlere ermeye, maddi sıkıntılardan rahata kavuşmaya, özgürlüğe ifade edilir.

Rüyada Palto Görmek Ne Demek?  

Rüyada palto görmek,  palto rüyası gören kişi ya da kişiler için umut dolu yarınlara, açılan kazanç ve kısmet kapılarına, rızkın açık olmasına ifade edilir. Rüyasında palto gören kişi girdiği her işte başarılı olup kazanç ve kısmet  kapılarını hayırlı şekilde yüksek kılar. Rüyada palto görmek, bazen de mevki ve makama, mertebelere ermeye, ilim ihsan sahibi kimselerle dostluk etmeye ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendileri  için hayırlı olan bir çok işte kendisini ön planda tutarak dostları arasında saygınlığını korur.

Rüyada Kaban Görmek  

Rüyada kaban görmek, palto rüyasıyla aynı anlamları ifade eden bu rüya kişinin aydınlık güzel geleceğe sahip olup tüm isteklerini kolay yollarla edeceğine yorumlanır. Rüyasında kaban gören kimse, her türlü zorluklardan kolay yollarla sıyrılan, girdiği savaşlardan galip ayrılan, nasibini her şeyden değerli kılan kimsedir. Rüyada kaban görmek, bazen de güzel davranışlar içinde olmaya, bir çok değerli işte ön saflarda yer almaya ifade edilir.

Rüyada Palto Giymek  

Rüyada palto giymek, rüya sahibinin en zor anında kol kanat gelip her türlü zorluklardan kolayca sıyrılmasına vesile olan sağlam dostluklara sahip olacağına yorumlanır. Rüyada palto giymek, bazen de kazanılan zaferlere, mevki ve mertebelere ermeye, açılan nasip kapılarına işaret edilir.

Rüyada Palto Satın Almak  

Rüyada palto satın almak, kişinin gönül işlerine işaret olan bu rüya gören kişinin sevdiği kimseyle karamsar duygular yaşayarak bir dargın bir barış haller içinde olacağına yorumlanır. Rüyada palto satın almak, bazen de kurlu düzene, birlikteliğe, yapılan hoş sohbetlere ifade edilir. Palto satın almak rüyası bazen de yolculuğa, yıldızların barışmasına, küslük güttüğünüz insanlarla tekrar bir araya gelmeye ifade edilir.

Rüyada Siyah Palto Görmek  

Rüyada siyah palto görmek, rüyayı gören kişiye maddi ve manevi anlamda desteğini esirgemeyerek ona her konuda yardım elini uzatan, kazançlarının artmasında ön ayak olan hayırlı vefalı yakınına işaret eder. Rüyasında siyah palto gören kimse, hayatını değerli kılacak bir çok güzel şeye sahip olup tüm kazancını bu uğurda harcar hale gelir.

Rüyada Palto Hediye Almak 

Rüyada palto  hediye almak, müjdeli habere, sevdiğiniz kimselerle yapacağınız etkinliğe, kazancınızın kat ve kat artmasına vesile olacak yatırımlar peşinde olmaya ifade edilir. Rüyasında palto hediye aldığını gören kimse, hayırlı bir dostun ziyaretinden memnun kalmış ayrı geçirilen yılların anısını yenilemiştir. Rüyada palto hediye almak, bazen de ele geçecek paraya, nasip ve kazanç kapılarına ifade edilir.

Rüyada Manto Görmek  

Rüyada manto görmek, her türlü zorluğun sonunda hidayete ermeye, nasip ve kısmet kapılarının açılmasına, hayırlı rızkları işaret edilir. Rüyada manto görmek, bazen de uzun yolculuğa çıkmaya,sevdiğiniz kimselerden yardım görmeye, huzura tabir edilir. Manto rüyası bazen de yeni aşklara yelken açmaya, hayatınızı geniş kılmaya,eğlenceli kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada palto görmek, aydınlık geleceğe, açılan nasip ve kısmet kapılarına, hayırlı kazanılan rızkları işaret edilir. Palto rüyası bazen de ilim sahibi gönlü zengin kimselerle güzel dostluklar edinmeye, bilgeliğe yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada palto görmek, tövbe etmeye, hak yoluna dönmeye, doğru yolu bularak uzun ömürlü kazanç kapıları aralamaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4695

Rüya Sitesi Linkleri