Rüya tabiri ara

Rüyada özlemek

Kasım 14, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada özlemek

Rüyada özlemek, rüyanızda özlediğiniz kişiye kavuşacağınıza işaret eder. Aynı zamanda genel anlamıyla da gerçeği yansıtan bir rüyadır. Rüyada özlemek, rüya sahibinin sevdiği ve/veya değer verdiği insanları yada mekanları unutmadığını, rüya sahibinin hassas ve duygusal olduğuna işaret ettiği gibi rüya sahibinin özlediği kişiyle ilgili müjdeli ve hayırlı haber alacağına yada umulmadık bir zamanda hiç beklemediği bir anda sürpriz bir şekilde karşılaşacağına yorulur.

Rüyada birini özle­mek, kimi yorumculara göre gurbete gidip sevdiklerin­den ayrılıp onlara özlem duymaya işaret eder.

Rüyada yakınlarından birini özlemek

Rüyada yakınlarından birini özlemek, istediğiniz hayat veya görmek istediğiniz kimseye karşı bir müddet daha özlem çekeceksiniz.

Rüyada özlem çekmek

Rüyada özlem çekmek, dili tatlı ve bonkör bir akrabaya, beklentilerin gerçekleşmesine, temiz kazanca, aydınlık günlere işaret eder. Kimi yorumculara göre ise keder ve sıkıntıya düşmeye, değer kaybetmeye işaret eder.

Rüyada bir şeyin özlemini çekmek

Rüyada bir şeyin özlemini çektiği­ni görmek ,ümitlerinizi kaybetmediğinize, özlemini çektiğiniz şeye kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada özlenen birini görmek

Rüya sahibi rüyada özlediği birini görür ise ve şayet rüya sahibi gurbette ise, bu ayrılığın, gurbetliğin çok uzun geçeceğine, rüya sahibinin sevdiklerinden ayrı geçirdiği her anın bile rüya sahibinin özlemini arttıracağına bu nedenle saatlerin, günlerin geçmek bilmeyeceğine yorumlanırken rüya sahibi gurbette değil ise uzun yolculuklara ve hasretle geçecek günlere tabir edilir.

Rüyada geçmişi özlemek

Rüyada geçmişi özlemek de iyiye ve hayra alamet olarak kabul edilir. Kişinin, çok istediği ve uğruna çok dualar edip, dilekler tuttuğu bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya sahibi eğer, sevdiğine kavuşmayı arzu ediyorsa o halde muradının gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada geçmişi tekrar yaşama özlemi duymak

Rüyada geçmişi tekrar yaşama özlemi duymak, kimi yorumculara istediğiniz hayata her geçen gün yaklaştığınıza ancak bir müddet daha sabır göstermeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada eski hatıralarını görmek

Rüyada eski hatırlarını yani eskide kalan şeyleri görmek, hayal kırıklığı olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin çok istediği ve olacak diye kendini şartladığı bir işin gerçekleşmeyeceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına işaret eder. Fakat bu hayal kırıklığı sonrası öylesine mutluluk verici bir olay yaşanacaktır ki rüya sahibi bu üzüntüsünü hemen unutacaktır.

Rüyada ölümü özlediğini görmek

Rüyada ölümü özlemek, sıkıntıları ve sorunları geride bırakmaya, huzura ve rahata ermeye, hayatınızın düzene girmesine ve düzenli bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada birine kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak, temiz ve güzel ahlak sahibi olmaya, dine uygun bir şekilde yaşamaya, helal kazanca, haramdan uzak durmaya işaret eder.

Rüyada hasretle sarılmak

Rüyada hasretle sarılmak, müjdeli haber almaya, beklediğiniz başarıyı elde edeceğinize, kısmetin ve şansın açık olacağına,  mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6269