Rüya tabiri ara

Rüyada Oynamak

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 18 dakika

Rüyada oyun oynamak, bir süre kederli günler geçireceğinize yorulmaktadır. Bazen de bu rüya dindeki eksikliğe delalet eder.

Rüyada oyun oynamak tabiri

Dans / Oyun

Rüyanızda bir kimsenin önünde raks ettiğinizi görmeniz, önünde oynadığınız kişiyi alaya alacağınıza delalet etmektedir.

Sizin önünüzde oynayan insanların olduğunu görmeniz ise, çevrenizdekiler tarafından alay konusu olabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyanızda oyun oynayan çocuklar görmeniz, hane içerisindeki mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada çocukların oyun oynaması iyidir.

Bu rüya bir rahatsızlık atlatacağınıza da yorulmaktadır. Bazı tabircilere göre ise sizi utandıran bir duruma düşebilirsiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, bu rüya düşmanlarınızın hilelerine delalet eder. Bu hileler daha çok maddi konularla ilgilidir. Bu kimseler yüzünden gelirlerinizde düşüş yaşayabilirsiniz.

Satranç ve tavla

Satranç ve tavla gibi daha çok zeka gerektiren oyunlar oynadığınızı görmeniz, yaşamınızla ilgili planlar yapacağınıza ve yenilikler yaşayacağınıza işarettir.

Deste oyunları

Poker gibi kağıt oyunları oynadığınızı görmeniz, dostlarınızın sizden gizlediği bazı şeyler olduğunu gösterir.

Top oynamak

Rüyada top oynamak, işlerinizle ilgili yapılacak sözleşmelere ve karşılıklı anlaşmalara işaret eder.

Rüyada Oynamak Dans Etmek

Çok büyük sevinç ve mutluluk yaşanmasına vesile olacak kadar güzel bir olayın yaşanacağına bunun da rüya sahibi için çok makbule geçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin göz yaşını silecek sihirli bir ele, manevi bir güce ya da kusursuz denilecek kadar özel bir insanın varlığına yorulur.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyayı gören kişinin kendisine şan şöhret getirecek, başarısının ve adının duyulmasına ön ayak olacak bir gelişme olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin karşılığını alacağı bir hevese kapılacağına ve hevesini yaşama şansı bulacağına işarettir.

Rüyada Müzikle Oynamak

Kişinin gösterişli, alımlı, endamlı, boylu poslu oluşu sayesinde çok dikkat çektiğine ve beğenildiğine bu sayede kısmetlerinin çok olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bakımlı, özenli ve her zaman şık oluşu ile bilindiğine yorulur. Aynı zamanda, bu şıklık sayesinde birçok kapının kendisine açılacağına ve daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Çamurla Oynamak

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin özel hayatının bozulması demektir. Muhtemel bir ayrılık yaşanabileceğine, rüya sahibinin terk edilme tehlikesi altında olduğuna ve kendisini uzun bir ayrılık ve aşk acısı ile geçecek bir dönem beklediğine alamet eder. Ayrıca, bu dönem içerisinde art niyetli kişilerin yapabilecekleri kötülüklere karşı önlem alınması gerektiğine yorulur.

Rüyada Bokla Oynamak

Yaşanacak gerginlik, huzursuzluk, anlaşmazlık ve üzüntü anlamına gelir. Rüya sahibinin açığını yakalamanın fırsatını kollayan bazı art niyetli kişilerin işgüzarlığı nedeniyle zor anlar yaşayacağına ama deyim yerindeyse doğru duvar yıkılmaz misali dik durmayı başaracağına ve küçük düşen tarafın kendisi olmayacağına işaret eder.

Rüyada Filmde Oynamak

Kişinin başarılarıyla ve makamıyla anılmak istediği ve bu doğrultuda çalıştığına yorulur. Rüya sahibinin herkes tarafından itibar gören, imrenilen ve özenilen bir kimse olmak istediğine, göz önünde olmayı sevdiğine ve bundan büyük keyif duyacağına işaret eder.

Rüyada Futbol Oynamak Gol Atmak

Rüyayı gören kişinin zaferi demektir. Amaca nail olmak, hayalleri gerçekleştirmek, yaşamı ve işleri yoluna koymak, her istediğini elde etme başarısını göstermek anlamına gelir. Rüya sahibi çok kararlı ve hırslı biri demektir.

Rüyada Basketbol Oynamak

Kişinin ilgili alanlarına eğilmek için vakit ve maddi imkan bulacağına bu sayede sevdiği şeyle daha çok haşır neşir olarak o yöndeki yeteneğini geliştirerek usta haline geleceğine ve yeterlilik kazanacağına delalet eder.

Rüyada Köpekle Oynamak

Çok şefkatli, sevgi dolu, uysal, pamuk gibi yumuşak bir kalbe ve ruha sahip olmak demektir. Kişi, sevgiden yana her canlıya karşı çok bol, eli açık ve cömerttir. Kendisiyle barışık olduğu ve önce kendisini sevdiği için her şeyi ve herkesi sevebilme kudretine sahiptir.

Rüyada Karla Oynamak

Rüyayı gören kişinin maceraya ve heyecan verecek şeyleri denemeye çok hevesli, meraklı ve bir o kadar da bu anlamda cesur olduğuna yorulur. Örneğin; boş zamanlarında dağa tırmanmak, tüpsüz dalmak, tehlikeli ama çok adrenalinli su sporları yapmak gibi ve eğer daha önce bunları denemediyse yakın zamanda deneyebilir.

Rüyada Golf Oynamak

Rüya sahibinin çok elit bir insan olduğuna ve kaliteli yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişi ucuz, çirkin ya da bayağı hiçbir şeye tenezzül etmeyen, kendini her zaman en iyisine layık gören kimse demektir. Bu elit yaşam içerisinde bazı sorunlarla karşılaşılsa da üzerinde pek durulmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Göbek Atmak

İşle ilgili olarak alınacak başarılı bir sonucun ardından galibiyet kutlaması yapılması anlamına gelir. Bu kutlama, diplomasını alması, sevdiği kişiden kendisine evlilik teklifi gelmesi, çocuk sahibi olacağını öğrenmesi gibi nedenlerden dolayı olabilir ya da bunlardan bağımsız olarak tamamen bambaşka bir nedenden dolayı olabilir. Kesin olarak söylenecek şey, bu kutlamaya çok iyi bir şeyin vesile olacağıdır.

Rüyada Düğünde Oynamak

Bir kalabalıkta eğlenmek, deşarj olmak ve moral bulmak demektir. Kişinin arkadaşlarıyla topluca gideceği bir mekâna ve orada gönlünce eğlenerek, içinden geldiği gibi özgürce davranabileceğine yorulur. Aynı zamanda, bu eğlenceli kişilik sayesinde etrafında birçok insanın yer alacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına ve her zaman insanların sevgisinin kazanılacağına alamet eder.

Rüyada Halay Çekmek

Ortak iş yapmak ya da bir konu üzerinde hem fikir olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin topluca hareket edeceği bir oluşum içerisinde bulunacağına işaret eder. Örneğin; bir tur firmasıyla tanımadığı kimselerle bir araya gelerek tatile çıkmasına yorulabilir.

Rüyada Tiyatro Oynamak

Kişinin ani tepkiler vermediğine, öfkesini ve stresini içine attığına, acısını kimseye belli etmediğine, yüreği acısa bile yüzünün güleç olmasına dikkat ettiğine çünkü kimsenin kendisini zayıf görmesini ve ona acımasını istemediğine alamet eder. Rüya sahibi deyim yerindeyse, kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyen kimsedir.

Rüyada Maç Oynamak

Meslek hayatında büyük ve zor rakiplerle mücadele halinde olunacağına yorulur. Rüya sahibinin ticarette riskli işlerden korkmadığına bilakis keyif aldığına ve bunun kendisini daha motive olmuş hissettirdiğine yorulur. Ayrıca, yeni işlere ve henüz keşfedilmemiş iş mecralarına giriş konusunda etraftaki insanlara hem cesaret hem destek verildiğine delalet eder.

Rüyada Zar Oynamak

Geçim için gerekli olan işlerin daha çok şansa bırakıldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini strese sokmadan, olursa mutlu olacağı olmazsa da bir şey kaybetmeyeceği ve kendisini üzmeyeceği işleri denediğine ve hiç bir şeyi kendisinden daha değerli ve önemli görmediğine işaret eder.

Rüyada Bokuyla Oynamak

Kişinin gülünç hallere düşmesine neden olacak bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hoş olmayacak bir duruma düşebilir, bu da kendisini üzebilir ve kendine olan güvenini sarsabilir. Aynı zamanda, bu duruma art niyetli kişilerin sevinebileceğine yorulur.

Rüyada Toprakla Oynamak

Rahatlamak adına hayatta yapılacak bazı değişikliklere alamet eder. Çevre değişikliği olabilir ve rüya sahibi şehir dışına bir yere gidilebilir ya da daha radikal bir karar alıp bir dağ evinde, kuşla, börtü böcekle olacağı organik bir yaşama devam etmek isteyebilir.

Rüyada Saçla Oynamak

Büyük sıkıntı yaşanması anlamına gelir. Kişinin içinden çıkamayacağı bir duruma düşeceğine, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, yüzünde ve vücudunda isilikler çıkacağına işaret eder.

Rüyada Roman Havası Oynamak

Rüyayı gören kişinin özel bir yeteneği olduğuna yorulur. Rüya sahibinin çok az kişide olabilecek bir kabiliyete sahip olduğuna ve bu yönüyle herkesi kendine hayran gözlerle baktırmayı başardığına ve gözleri üzerine çekmeyi bildiğine delalet eder.

Rüyada Altınlarla Oynamak

Tüm isteklerden yana murat alınması demektir. Yani zenginlikten yana büyük oranda nasip alacağı anlamına gelir ve hayallerini süsleyen yaşamın kapılarını aralamanın arifesinde olduğuna yorulur. Rüya sahibi paradan yana gülecek ve de sabrettiğine değecek demektir.

Rüyada Horon Oynamak

Kişinin çok coşku dolu, kıpır kıpır, cıvıl cıvıl, eğlenceli ve neşeli bir kişiliği olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin mutluluktan taviz vermediğine, dünü dünde bıraktığına her yeni günde kendisi için yeni sevinçler ve mutluluklar yaratmaya çalıştığına ve yaşamını olağanca keyifli şekilde sürdürmeye çabaladığına delalet eder.

Rüyada oyun oynamak psikolojik yorum

Rüyanızda oyun oynadığınızı görmeniz içinde bulunduğunuz duruma veya yaşadığınız sisteme karşı olan öfkenizi simgelemektedir. Bir diğer açıdan baktığımızda oyun oynamak, gerçekten hayatınızdaki ciddi konulara ara verip kendiniz için bir şeyler yapmanızın zamanının geldiğini göstermektedir. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. İş ve sorumluluklar sizi zorlamış olabilir. Ara verip kendinize vakit ayırın.

Rüyada Oynamak sayfası 30/08/2020 18:40:09 tarihinde 12625 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

458

Rüya Sitesi Linkleri