Rüya tabiri ara

Rüyada Övgü Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada övgü görmek son derece hayra yorulan ve olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler ayakları yere sağlam basan ve yaşamdaki duruşları ile herkesin takdirini kazanan, duruşları sağlam ve net olan kişilerdir. Bundan dolayı da herkesin övgüsünü ve takdirini görürler. Yaşama karşı oldukça dengeli davranan insanlar, genel olarak toplumda olgun olarak nitelenen bireylerdir. Bu tür insanlar daima duyguları ile mantığıyla analitik düşünerek hareket ederler bu yüzden de kolay kolay bencilce ve çocukça davranmazlar. Toplumda örnek olarak gösterilen kişilerdir. Tüm bunlara bağlı olarak da bu rüyayı gören kişiler emeklerinin karşılığını alarak, ektiklerini biçerler, Bir başka rivayet ise bu tür insanların kibirli insanlar olduğu ve bulundukları mevkiyi kaybetmemek adına katı prensipleri olduğu doğrultusundadır.

Rüyada Övgü Almak

Kişi eğer rüyasında övgü aldığını görür ise bu rüyayı gören kişi, çevresinde insan ayırt etmeksizin herkese karşı adil davranan bir kişidir.Bu tür insanlar en içinden çıkılması zor görünen durumlarda bile bir yöntem bulur ve olayların içinden akıl tutulması yaşamadan kurtulmayı bilirler. Ön yargıları olmayan ve olaylara objektif bakabilen insanlardır. Aklı başında hareket edip, .çok çalışmalarından dolayı işyerinde ödüllendirilerek terfi alırken, yaşam standartları yükselir.

Rüyada Övgü Toplamak

Rüyada övgü toplamanın anlamı, övgü alma ile aynı biçimde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi aldığı önemli kararlar neticesinde başarıya ulaşır ve kariyerinden herkes övgü ile bahseder

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4362

Rüya Sitesi Linkleri