Rüya tabiri ara

Rüyada Otomobil Görmek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada otomobil görmek, kazanç ve fayda sağlayacak işlere giriş yapılacağı yönünde yorumlanır. Rüyada otomobili kullandığını görmek, hayatın istenilen yönde yaşandığının işaretidir. Ancak rüyada otomobili bir başkası kullanıyorsa, rüyayı gören kişinin hayatını bir başkası yönetiyor demektir.Rüyada hareketsiz bir otomobil görmek, girişim yapılmış olan işlerin bozulacağı yönde tabir edilir. Fakat rüyada otomobili çalıştırarak hareket etmesini sağlamak, işlerin yolunda gideceği yönde tabir edilir. Rüyada görülen rahat ve konforlu bir otomobil, şansın, kısmetin ve sevincin bol olacağına işaret eder.

Rüyada otomobile bindiğini görmek, rüyayı gören kimse hasta ise hastalığından kurtulacağına, hareket halinde otomobil görmek, bol kazanç sağlayacak yeni bir girişime, otomobilin çarptığını görmek rüyayı gören kişinin bir kaza geçireceğine tabir edilir.

Otomobilin peşinden koşmak, uzun bir müddet işsiz kalınacağına işarettir. Bu rüya uyarı rüyası olarak değerlendirilmeli ve gerekli tedbirler alınmalıdır. Daha öz verili ve düzenli bir çalışmanın gerektiği yönünde yorumlanır.

Rüyada otomobil kullanmak rüya sahibini iş hayatında önemli başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Kişi son dönemlerde yaptığı işler sayesinde rakiplerini oldukça kıskandıracakdır. Rekabet içeren bir ortamda çalışmaktadır. Eğer henüz iş hayatına atılmadıysa bu rekabetli ortam okul hayatında rüya sahibini zorlamaktadır. Sürekli çalışmak, yeni şeyler üretmek, düşünmek zorundadır. Ancak kıvrak zekası, yaptığı işe olan ilgisi sayesinde önemli adımlar atarak istediği noktaya gelecektir.

Çevresindeki insanlar tarafından kıskanılabilir. İnsanların kendisine imrendiğini düşünmesi rüya sahibinin kibirli bir insan haline getirebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalıdır. Aşk hayatının çok canlanacağı bir dönemdir. Pek çok yeni insanla tanışıp güzel ve eğlenceli günler geçirecektir. Bir yola girebilir. Belki yakın belki de uzak bir seyahat olacaktır. Tatil amaçlı bir gezi fikri oluşabilir.

Rüyada otomobile bindiğini görmek; hasta ise sağlığına kavuşacağına, hareket halinde otomobil görmek; kazançlı yeni bir işe başlamaya duran otomobil görmek; işlerinizin kötü gideceğine taksiye binmek; iyi bir yolculuğa çıkmaya otomobil çarptığını görmek; rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir. Her çeşit binit vasıtası geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği hayat tarzına Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına Geniş ve rahat otomobil baht açıklığıına ve mutululuk unsuru olan şeylere delalet eder.

Otomobil bir iş teklifi alacağınıza veya terfi edeceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda duran bir otomobil gördüyseniz bu aralar işlerinizde beklediğiniz gelişmeler olmayacak, durgun bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Rüyada görülen araba hareket ediyorsa işleriniz hızla birbiri ardına yolunda gidecek çok başarılı olacaksınızdır. Rüyada otomobil satın aldığını görmek ise bir iş teklifi alacağınıza yada olan işinizde yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada otomobil satın aldığını : İş hayatınızda düzelme olacağına veya yeni bir işe girerek rahatlayacağına.

Rüyada otomobil peşinde koştuğunu görmek : Biraz daha özenli ve istekli çalışmanız gerektiğine, aksi halde uzun süre işsiz kalacağına.

Rüyada park edilmiş otomobil görmek : İşlerinizde durgunluk olduğuna.

Rüyada otomobil tarafından ezildiğini görmek : Kısa zamanda büyük bir mirasa konacağına.

Rüyada otomobil kullandığını görmek : İş hayatında başarılı olduğuna.

a-) rüyayı gören çalışmayan biriyse ; çevresince sevilip sayılan biri olduğuna.

Rüyada otomobilden indiğini görmek : İşinde mevki kaybı yaşayacağına.

Rüyada otomobili rölantide çalışır durumda görmek : İşlerdeki durgunluğa.

Rüyada birinin otomobil kullandığını görmek : O kişinin hayatınızı yönettiğine.

Rüyada otomobili tamir edip çalışır hale getirdiğini görmek : Bozuk olan işlerinizin kısa sürede yoluna gireceğine.

Rüyada otomobile bindiğini görmek : İşinizde terfi alacağınıza.

Rüyada hareketli otomobil görmek : İşlerinizin hızla ileriye gittiğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5303