Rüya tabiri ara

Rüyada Otobüs Sürmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Otobüs Sürmek kişi rüya alemi ile bazı doğruları öğrenebilir. Allah Teala, uyuyan bir insanın kalbinde yarattığı bir takım şeylerin belirtisi veya gölgesi haline sokar. Zira rüya insanların kalplerinde yaratılan ve oraya yerleşen şeyi hayal etmesi ve düşünme gücüyle idrak etmesi gerekir. Hadis-i şerifte; Sizden biriniz sevdiği bir rüya görürse o Allah’tandır. Demeli ve Allah’a hamd edip rüyasını anlatır. Peygamber Efendimiz bir sözünde; Allah’u Teala bir kuluna hayır murat edince, rüyasında onu uyarır. Buyurduğudur. Ayet-i kerimede, bir kadın gördüğü rüyayı Peygamber efendimize anlatır; “Yanında olmayan bir insana kocana kavuşursun” buyurur ve kocasına kavuşur. Başka bir zaman aynı rüyayı görür ve başkalarına yorum yaptırır. Onlar da, “kocan ölecek” derler ve dedikleri gibi ölür. Onun için görülen rüyalara “hayırdır inşallah” demek gerekir.

Hoşunuza gitmeyen bir rüya görülürse “Allah’u Teala bu rüyanın şerrinden seni muhafaza etsin” demelidir! Rüyada otobüs sürmek ile ilgili rüya sahibi kendini daha önce hiç gitmediği bir yere doğru otobüs sürmek, bu hayırlı işlerin olacağına yorumlanır. Bu anlamda rızık ve kazanç kapılarının açılacağını bildirir. Bu rüyayı gören bir kimse çok sevdiği bir yakını ile görüşeceğinin habercisi olarak tabir olunur. Yine görüşülmeyen yakınları ile yeniden bir araya geleceğine yorumlanır. Rüyada otobüs sürmek şöyledir ki, rüya sahibi özlemini duyduğu bir arkadaşı ile görüşeceği için uzunca bir süre heyecan yaşar. Rüyada otobüs sürdüğünü gören bir kimse, hayatında bir hedefe ulaşmak için planlar yapar. Rüyayı gören kişi de bu rüyasını hayra yormalıdır.

Rüyada Otobüs Sürmek; Kendinizi güvenli ama bağımlı hissetmenizi sağlayacak bir hareketi tercih ettiğinizi bildirir. Bazen bu rüya başkasının sözü ile sevdiğiniz bir kimseyi kendinize küstürmüş olduğunuzu gösterir. Ancak olumlu sonuç alabilmek için biraz daha uğraşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Otobüs Görmek; Rüyasında sıkışık ve kalabalık otobüs gören, rüya sahibinin yeni arkadaş ortamına gireceği ve yeni çevre edineceği şeklinde yorumlanır. Ancak kolay ve rahat bir şekilde yolculuk ediyorsa korktuğundan emin olur. Üzüntüleri varsa hepsinin biteceğini bildirir.

Rüyada Otobüse Binmek; Kimi zaman seyahate çıkılacağının habercisidir. Rüyada otobüse bindiğini gören, çok uzun bir süredir görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Aynı zamanda rüyada otobüs görüldüğü zaman sosyal ilişkilerde gelişme, toplantı gibi manalara gelmektedir.

Rüyada Otobüs Yolculuğu Görmek; Genelde uzak bir yolculuk yapacağına işaret eder. Rüyayı gören ailesinden biri ise güzel yolculuk yapar. Bu rüya mekan değişikliğini de haber verir. Yine otobüste yolculuk yaptığını gören, bir törende bulunur ve çok yakında sevdiği biri ile evleneceğine tabir edilir.

Rüyada Bozuk Otobüs Görmek; Rüyasında otobüsün bozulması veya bozuk bir otobüs görse, rüya sahibinin yaşayacağı küçük sağlık problemlerine işarettir. Rüya sahibinin tam bir kararlık içinde olduğu ve bu kararın geleceğinizi çok etkileyeceğini ve bu sayede saygınlık kazanacağını gösterir.

Rüyada Otobüsten İnmek; Bu rüya sahibinin bir iş teklifi için çıkacağı yolculuğun habercisi olarak kabul edilir. Rüyada indiğini gören, uzun süredir dargın olduğu bir arkadaşı ile buluşup vakit geçireceklerine yorumlanır. Ancak hatasını telafi edip bir şekilde ilişkiyi eski haline getireceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16592