Rüya tabiri ara

Rüyada otobüs görmek Neye işarettir? Anlamı

Ağustos 16, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada otobüs görmek , rüyayı gören kişinin amacına ulaşacağına , güvenli ve kendinizi bağımlı hissetmiş olduğunuz bir hareketi seçmiş olacağınıza , yetkili olan birisine bağımlı olacağınıza ve önemli olan bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla sizin aranızda bir takım sorunların olacağına , yanlış vaatlerde bulunacağınıza yorulur. Bunun için vaat verirken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Uzun zamandan beri hiç görmediğiniz bir akrabanızla ya da arkadaşınızla güzel vakitler geçireceğinize , mutlu olacağınıza ve şaşıracağınız olaylar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada halk otobüsü görmek

Rüyada halk otobüsü gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , gerçek yaşam da işsizseniz devlet kapısında hayırlı bir iş bulacağınıza delalet eder.

Rüyada siyah otobüs görmek

Rüyada siyah otobüs gördüyseniz , yakın zaman içerisinde kötü bir olayla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.

Rüyada beyaz otobüs görmek ne anlama gelir?

Rüyada beyaz otobüs görmek , rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde sıkıntılarından kurtulup feraha kavuşacağına yorulur.

Rüyada otobüs sürmek

Rüyada otobüs sürdüğünüzü gördüyseniz , yürümüş olduğunuz yolun yanlış yol olduğuna , yanlış seçimler yapacağınıza , iş konusunda büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve telafisi olmayan hatalar yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz hatalardan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza ve vicdan azabı çekeceğinize , bu durumu düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.