Rüya tabiri ara

Cover Image

Ot Yemek

Ağustos 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ot Yemek

Rüyada ot yemek, hasta kimseler içi şifa niyetinde olan rüya kişinin yaşadığı sıkıntılardan kurtularak refaha çıkacağına yorumlanır. Rüyasında ot yediğini gören kimse, kendisini üzen her türlü sıkıntılardan ve zorluklardan zarar görmeden sıyrılma şerefine nail olup her türlü isteğine ulaşma şansını elde eder. Aza kanaat gelmek şeklinde de yorumlanan rüya kişinin rızkını helal yollarla ifşa ederek kendisini kötülüğe sürükleyen her türlü gafletten ve kötülükten uzak duracağına ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, beklentilerine ulaşamasalar da manevi değerlere verdiği önem ve yaptığı iyiliklerle Alla katında en şerefli mertebeye ulaşma arzusunu elde etmiş olurlar. Bu yüzdendir ki ot yemek rüyası son derece hayırlı ve bereketli rüyalar arasına girmektedir. Rüyada ot yediğini görmek, kimi insanlar için hayra delalet ederken, kimi insanlar içinse yaşanılacak zorluklara, maddi sıkıntılara işaret eder. Örneğin zengin kimsenin bu rüyayı görmesi, onun için hayırlı olmayıp kazandığı mal varlığının yok olma tehlikesini içerir. Rüyada ot yemek, son olarak ta haneye gelecek misafire, hoş sohbete, güler yüzlü kimselerle hayatınızı devam ettireceğinize ifade edilir.

Rüyada Taze Ot Yemek

Rüyada taze ot yemek, ferahlığa, sağlığa, huzurlu geçecek ömre, hayırlı ve güzel olan her türlü dileğe ulaşma şansını elde etmeye yorumlanır. Rüyasında taze ot yediğini gören kimse, kişiliği ve topluma karşı tutum ve davranışı ile insanların gözünde daima değer görerek herkesin sevdiği kimse haline gelir. Rüyada taze ot yediğini görmek, son olarak ta kalabalık aile yapısına sahip olmaya, oynadığınız bir şans oyununda beklenilenin üstünde kazanca ulaşma şansını bulacağınıza sembol edilir.

Rüyada Kuru Ot Yemek

Rüyada kuru ot yemek, hastalığa, maddi gelecek sıkıntılara, fakirleşmeye, kişinin elden ayaktan düşecek hale gelmesine işaret eden rüya gören kimseler için pekte hayırlı olmayan rüyalar olarak bilinir. Rüyasında kuru ot yediğini gören kimse, eline geçen her türlü fırsatı kendi hatalarının sonucu kaybederek rızkını köreltme yolunda ilerler. Bu rüya son olarak ta hanede tartışmaya, ayrılık noktasına gelmeye, eşler arası soğukluğa, kişilerin birbirlerine duyduğu sevginin yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Yenilen Ot Toplamak

Rüyada yenilen ot toplamak, bu rüya size şifa sağlayacak üzerinizdeki sıkıntıların bir bir def olmasını sağlayacak, korkularınızı yenecek kimselerle kuracağınız dostluğa işaret eder. Rüyasında yenilebilen ot topladığını gören kimse, kendisi dışında bir çok insana da faydalı işlerde bulunarak insanların gözünde değer kazanır. Rüyada yenilen ot toplamak, kimi zaman da çıkılacak uzun yolculuğa, hayırlı habere, düşlediğiniz hayallerinize ulaşma şansını elde edeceğinize tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

403

Rüya Sitesi Linkleri