Rüya tabiri ara

Cover Image

Osurmak

Ağustos 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Osurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada osurmak, osurmak, rüyası güç durumda kalınmaya, sıkıntıya düşmeye, yapacağınız bir işte yalana ve hileye başvurmaya yorulur. Rüyasında yerli yersiz osurduğunu gören kimseler, toplumca dışlanarak yalnız kalma noktasına gelecektir. Rüyada osurmak, özellikle ticaretle uğraşan kimselerin yaptıkları hatalar sonucu iflas etme noktasına gelerek çevrelerinde onu çekemeyen, kötü niyetli kimselerin dillerine düşme noktasına geleceğine ifade edilir. Osurmak, rüyası tek bir ifadeye bağlı kalmamakla birlikte olumsuz olduğu kadar bazı yorumlarda olumlu olarak ta ifade edilir. Bu rüya bazen de hasta kimseleri için şifaya, kurtuluşa, hanenizde yaşanılan tatsız olayların son bulmasına da yorumlanmaktadır. Osurmak, manevi anlamda rahatlığa, sıkıntılardan kurtulmaya, elinizin bollaşmasına, kendinizi insanlara karşı zayıf hissettirecek ufak tefek hatalar yapmaya da sembol edilir.

Rüyada Sesli Osurmak

Rüyada sesli osurmak, rüyasında sesli osurduğunu gören kimse, toplumda ayıplanmaya sebep verecek olumsuz davranışlarda yer alarak hem kendisini hem de saygınlığını kaybetme noktasına gelecektir. Rüyada sesli osurmak, bulunduğunuz yerde dışlanmaya, insanların sizden kaçınmasına, girdiğiniz her ortamda yalnız kalınmaya işaret edilir.

Rüyada Sessiz Osurmak

Rüyada sessiz osurmak, rüyasında sessiz osurduğunu gören kimse, topluma ve çevreye karşı son derece titiz ve saygın olup hataya yer verecek her türlü gereksinimlerden uzak durur. Rüyada sessiz oturmak, bazen de sizin için acil gereksinim içeren durumlara karşı önlem almaya, ihtiyaçlarınızı zorluk çekmeden gerçekleştirmek için bir çok yola başvurmaya ifade edilir.

Rüyada Birinin Osurduğunu Görmek

Rüyada birinin osurduğunu görmek, bu rüya kişinin topluma karşı seviyesizce hareketlerde bulunarak insanların gözünde istenmeyen kimse haline geleceğine, yaptığı işlerde başarısız olup yardım en muhtaç olduğu dönemlerde kimseden yardım eli göremeyeceğine yorumlanır.Rüyada birinin osurduğunu görmek, bazen de o kişiyle araya mesafe koymaya, arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmeye, saygınlığınızı yitirecek davranışlardan kaçınmaya yorulur.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, gaz çıkarmak rüyası bir çok anlamda işaret edilir. Rüyada olu orta yerde gaz çıkarmak, hayıflanmaya, terbiyesizliğe kaçmaya, insanların gözünde aşağılanmaya işaret edilir. Bu rüya aynı zaman da ticari anlamda zora girmeye, işlerini istenilen düzeyde gitmemesine, maddi sıkıntılara işaret eder. Rüyada tuvalette gaz çıkarmak, hayırlı rüyalardan olup rahatlamaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rahat nefes almaya, zorlukların kolay yollarla aşılmasına ifade edilir. Gaz çıkarmak rüyası bazen de aile içi tatsız olaylara sebebiyet vermeye, haneden sevincin yerini tatsız olayların almasına, sağlığın ve neşenin kaçmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2640