Rüya tabiri ara

Rüyada Örümcek Isırması

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada örümcek ısırması, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olarak yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam ile alaka kurulduğunda sıkıntı olacağı sanılırken rüyada örümce ısırması güzelliklere ve feraha ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının fırsatları ile karşılaşacağına, ciddi ve güzel olanaklara kavuşacağına, hayırlı günler geçireceğine, kısmetli olacağına, rahat ve kolaylıklar ile dolu olan hayatta delalet eder.

Rüyada Zehirli Bir Örümceğin Isırdığını Görmek

Rüyada zehirli bir örümceğin ısırdığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında onun yaşamını zehir etmeye çalışan, malına, mülküne ve yaşamının tamamına zara vermek isteyen güçlü ve inatçı bir düşmanı olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu küsmeden uzaklaşmadığı takdir de zarara uğrayacak olmaya tabir edilir.

Rüyada Büyük Bir Örümceğin Isırdığını Görmek

Rüyada büyük bir örümceğin ısırdığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatına lüksün ve rahat yaşamın geleceğine, büyük fırsatlara ve şansa delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde yaşamını değiştirecek olan bir yol seçimi yapacağına ve bu sayede olanaklarına artarak oldukça rahat ve kolay bir hayatta kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Örümceğin Elinden Isırdığını Görmek

Rüyada örümceğin elinden ısırdığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda elde edeceği oldukça büyük kazançlara, zenginliğe delalet eder. Rüya sahibinin bolluk ve bereket ile dolu bir yaşamının olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntı ve dertlerinden kurtularak feraha ereceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1728