Rüya tabiri ara

Rüyada Orman Yangını Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada orman yangını görmek rüya sahibinin hayatına çeki düzen vereceğinin her şeyi sil baştan yaparak bütün hayatına sıfırdan başlayacağı anlamına gelmektedir.Rüyada orman yangını söndürmek Rüya sahibinin hayatının ve yaşamının çok kısa bir şeklide hızla değişeceğine işaret sayılmaktadır. Bazı yorumculara göre Rüyada orman yangını görmek rüya sahibinin aşırı derece de mal kaybına uğrayacağına etrafındaki insanlar tarafından fenalık göreceğine, aşırı üzüntü ve sıkıntılara işaret olarak sayılır. Rüyada görülen orman yangını yaşadığı ülkede büyük bir felaket olacağına, ülkede yaşanabilecek kıtlığa da işaret olarak sayılır. Orman yangını söndürmeye çalışmak ise Evli kişiler için evliliklerinin bir çıkmaza girdiğini kurtarmak için çaba sarf ettiklerini göstermektedir. Hastalar için ise yapılan tedavilerin olumlu çabalar vereceğine ve rüya sahibinin yada hasta olan kişinin eski sağlığına kavuşacağının habercisi sayılmaktadır.

Rüyada orman yangını görmek ve söndürmek rüyada görülen orman yangınından siyah alevler çıkıyorsa; Sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin bu sıralar har vurup harman savurduğunu, etrafındaki insanları küçük görme huyu olduğuna ve rüya sahibine değer veren insanları üzdüğüne işarettir. Bu rüya bir uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibinin en kısa zamanda kendine çeki düzen vermesi gerektiğine, aksi taktirde yapayalnız kalacağına ve hayatta çok büyük zararlar ile karşılaşacağına işaret sayılır. Rüya sahibinin yanlış yolsa olduğunun da göstergesidir. Haram kazanca da işaret olarak sayılır. Rüya sahibinin çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalar içinde olduğunu bu yüzden etrafında onu uyaran kişilerin sesine kulak vermesi gerektiğinin habercisidir. Rüya sahibinin yalnız, parasız tek başına zor günler geçireceğinin de işaretçisi olarak yorumlanmaktadır.

Bazı yorumculara göre Rüyada görülen orman yangınından siyah dumanlar çıkması; rüya sahibinin çok hasta olacağına yada hastalık haberi duyacağına işarettir. Her zaman hayra yormakta fayda vardır. Unutmayın neye inanırsanız o olur.

Rüyada orman yangınını söndürmek rüyada görülen orman yangının da beyaz dumanlar çıkıyorsa: Hayırlı olarak yorumlamak gerekir. Rüya sahibinin bir den bire hayatının değişeceğine, yeni bir döneme gireceğine, hane değiştireceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise yaşadığı yerden uzak bir hanede yuva kuracağına, evleneceğine işaret olarak sayılmaktadır.

Rüyada görülen orman yangının da alevler belirgin bir şeklide gözüküyorsa; Bu rüyada duman harici sadece alev gözüküyorsa çok hayırlıdır. Rüya sahibinin zengin olacağına işaret olarak sayılmaktadır. Rüya sahibi yanmadığı sürece bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hane değiştireceğine, bekar ise evlenerek çok zengin bir ailenin mensubu olacağına, İş yerinde kademesinin yükseleceğine, mevki makam sahibi olmaya işaret olarak sayılmaktadır. Fakirler için zenginliğe, borçlular için en kısa zamanda borçlarından kurtulmaya, hastalar için şifaya işaret sayılır. Yangın da görülen alevler düşünülenin tam tersine zenginlik ve büyük kısmet kapılarının açılması demektir.

Rüyada orman yangını görüldüğü zaman; daima hayra yormak gerekmektedir. Rüya sahibi eğer rüyasını yorumlayamıyor ise kalbinin sesine kulak vermesi gerekir. Rüya sahibi uyandığında kendini iyi hissediyorsa rüyanın olumlu ve hayırlı olduğuna, eğer kendini kötü hissediyor ise sıkıntılı bir şeklide uyanmış ise yine de rüyasını hayra yorup tövbe edip Allah’a sığınması ve dua etmesi gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1760