Rüya tabiri ara

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Mayıs 27, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafında bulunan arkadaşlara, yakınlara, genç yaştaki kişilere ve bu kişilerle olan ilişkiye işaret eder.Rüyada bir ördek yavrusunu beslediğini görmek, rüya sahibinin her zaman yanında olan, maddi ve manevi sorunlarını paylaşan, destek olan bir kişiye kötü bir söz söyleyeceğine ya da bir davranışta bulunacağına ve o kişiyi çok kıracağına, daha sonra kendisini affettirmek için uğraş içine gireceğine tabir edilir.

Rüyada ördek görmek kısmete, berekete, şansa ve hayırlı olaylara işaret eder. Rüyada ördek gören kişinin rızkının genişleyeceğine, maddi gelirinin artacağına ve işlerinin yolunda gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına haırlı bir kısmet çıkacağına da delâlet eder. Rüyada ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını görmek aşk hayatında sorunlara ve sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin evlilik ya da aşk hayatında çeşitli sorunlar olacağına, huzurun kaçacağına ve ayrılma yoluna gidileceğine delâlet eder. Rüyada ördek yakaladığını görmek olumlu gelişmelere ve talihe işaret eder. Rüyada bir ördek yakaladığını gören kişinin kısmetinin açık olacağına ve önemli bir fırsatla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada sarı ördek yavrusu görmek; rüya sahibinin hayatında birden fazla olumlu güzel şeylerle karşı karşıya kalıp hayatının renkli hale geleceğine, iş hayatı ve aşk hayatının her daim güzel ve mutlu geçip maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı yaşamayacağına, birikimlerini akıllı yatırımlar yaparak ileriye dönük sağlam yatırımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz ördek yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin birden fazla hayırlı işlere yönelip ihtiyaç sahibi kimselerin yardım kazanmalarına vesile olacağına, yaptığı yardımlarla adını sık sık duyuracağına, bu dünyanın sadece gelip geçici bir durak olduğuna inanıp hayatını ibadete adayacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da şans kısmet anlamına gelir.

Rüyada siyah ördek yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin hayatını kolaylaştıracak, farklı ortamlar ve heyecanlar yaşatacak işlere gireceğine, çok yakın arkadaşlıklar kurup yeni eğlenceli ortamlara katılacağına, durgun sürüp giden hayatının bir anda değişip eğlenceli hale geleceğine aynı zaman da iş hayatında çok sevdiği bir yakınından zor anında gördüğü maddi destek sayesinde rahata erecek sorunlarından kurtulacaktır.

Rüyada siyah ördek yavrusu görmek; rüya sahibinin uzun zamandır üstünde durduğu, plan yaptığı maddi ve manevi anlamda emek sarf ettiği bir işte uğraşlarının karşılığını alıp maddi ve manevi anlamda feraha ereceğine , farklı ortamlarda bulunup yabancı insanlarla bir araya geleceğine, en büyük destekçisi olan ailesiyle bir ömür refah içinde yaşayıp eğlence amaçlı sürekli tatile çıkacağına, kendine olan güvenini tekrar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada ördek görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, kazancının bollaşıp rızkının çoğalacağına aynı zaman da kısmetinin açılıp hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Rüyada ördek görmek ya da ördek yakaladığını görmek kişinin yakın zaman da eline büyük bir fırsat geçeceğine, kazancına kazanç katacağına yorumlanır.

Rüyada ördek yavrusu beslemek; rüyayı gören kimsenin ona yakınlık gösteren, canından bir parçaymış gibi gören, onun bir dediğini iki yapmayan, çok sevdiği bir yakınının kalbini istemeyerek kırıp onu haksız yere suçlayacağına fakat hatasını anlayıp kendini affettirmeye çalışıp o kişinin gönlünü alacağına yorumlanır.

Rüyada ördek yavrusu sevmek; iş hayatınızda akıp giden talihsizliklerinizin son bulup düze çıkacağınıza, yaptığınız işlerin yavaş yavaş meyvesini toplayacağınıza, size oyun yapmaya çalışıp sizin maddi anlamda zarar görmenize neden olacak kişilerin amellerine ulaşamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada ördek yavrusu yakalamak; rüya sahibinin sorunlarından tek tek kurtulacağına, iş hayatının normale dönüp geçmişteki kayıplarını tekrar yerine koyacağına, bununla birlikte yeni insanlarla tanışıp farklı iş ortamlarında bulunacağına yorumlanır. Rüyada ördek yakaladığını görmek aynı zaman da uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zafere, ümitsizlikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye, manevi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağı na, uğraşlarının sonunda istediği daha iyi kazanca işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3856