Rüya tabiri ara

Rüyada Ördek Avlamak

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ördek avlamak iyi değildir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada ördek avlamak, maddi zorluk ve kayıp anlamına gelir. İşleriniz bir süre boyunca kötü gider ve toparlamakta zorlanabilirsiniz. Daha dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz.Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Kişinin karşısına çıkacak olan çok düzgün karakterli, aile terbiyesi ve görgüsü almış olan bir kısmet ile yorumlanır. Rüyada ördek avlamak ve kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekarsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecek demektir. Rüyasında bir ördek yakaladığını gören kişinin eline çok büyük bir fırsat geçecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada ördek vurduğunu veya avladığını gören kişi, ticaretle uğraşıyorsa, büyük bir kriz yaşayacağına, çalıştığı bir iş varsa ondan istifa edeceğine, zor günler yaşayacağına rivayet eder.Rüyada ördek yemek, helal yoldan kazanılan paraya, hayırını göreceği mallara yorumlanır. Rüyada ördek eti yemek, alın teri ile kazanılan helal mala, gelire yorumlanır.

Rüyada ördek kesmek, gören kişinin geçim derdi olmaz, aile hayatı da ağız tadıyla, huzur içinde geçer şeklinde tabir edilir. Rüyada ördek kesmek genelde cefakar olan ve kadir kıymet bilen eşin varlığına yorumlanır.Rüyada ördek yemek, bol ve helal olan kazanca işaret eder. Rüyada ördek eti yemek temiz ve hayırlı olan bir mal ile tabir edilir.

Rüyada ördek yavrusu, rüya sahibinin etrafındaki genç erkeklere ve kızlara işaret eder.Rüyada beyaz ördek, hoş, çekici ve endamlı bir eşe işaret eder.Rüyada ördek vurmak, gören kişi işinden istifa edecek ya da ticaret hayatında büyük bir kriz yaşayarak maddi zarara uğrayıp, bir süre zor zamanlar geçirecek demektir.

Rüyada ördek yumurtası, başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkar bir kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu insanların varlığına da işaret etmektedir.Rüyada ördek görmek temiz, hayırlı haber olarak yorumlanır. Rüyada ördeği yakalamak, mal-mülke kavuşulacağına delalettir. Rüyada uçarak gelen yaban ördekleri, uzak yerden gelecek olan miras, para, kısmet olarak yorumlanır. Rüyada ördeği kesmek, hayırsız ziyan olacak paradır.

Rüyada ördek kesmek; rüya sahibi insan için; yaşantısını rahat, huzurlu geçireceğine, maddi olarak bir sıkıntı yaşamayacak, yarın kaygısından uzak yaşayacağına tabir edilir, Bu rüya aynı zamanda, kıymet bilen, hertürlü cefaya katlanan, geçim ehli bir eş olarak yorumlanır.

Rüyada ördek görmek, bazı rüya yorumcularına göre bekar rüya sahibi için evlilik olarak yorumlanır. Helal süt emmiş, namuslu ve şerefli bir eş ile yuva kurmaya işaret eder. Evli rüya sahibi için ise bahtı güzel ve kısmetli kız bebek olarak değerlendirilir. Hane içinde yaşanan sıkıntıların bu kız bebek ile giderileceğine ve hanenin refaha kavuşulacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5160