Rüya tabiri ara

Rüyada Öpüşme Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada öpüşme görmek, rüyayı gören kişinin, çok güzel günler geçireceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük bir ferahlık yaşayacağı ve huzuru bulacağı bir ortama gireceğine ve kendisini her zamankinden daha mutlu bulacağı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada Öpüşen Çift Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatının çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşme

Rüyayı gören kişinin, zor durumda olduğu bir konuda ferahlığa çıkacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Erkek Erkeğe Öpüşme

Rüya sahibinin, yaşadığı kötü olaylardan ötürü ruhsal olarak neredeyse çökmüş durumda bulunduğuna, bu yüzden hayat içinde bazı konularda ikilemde kaldığına, bu durumlardan kurtulmak için daha sakin ve mantıklı bir şekilde düşünmesi gerektiğine ve ancak bu şekilde hareket ederse doğru yola gireceğine ve doğru bir karar vereceğine alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşme

Rüyayı gören kişinin, geçmişte takılıp kalan bir yanının olduğuna ve bu yüzden hayatını gerektiği gibi yaşayamadığına, bazı şeyleri gözünden kaçırdığına, önemli şeyleri umursamadığına ve bu sebeple yakın bir zamanda başına istenmeyen olayların geleceğine yorulur.

Rüyada Öpüşme Görmek sayfası 30/08/2020 19:13:45 tarihinde 80832 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4964

Rüya Sitesi Linkleri