Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölüyle konuşmak, Rüya sahibinin görmüş olduğu rüyasında eğer ki konuştuğu kişinin akrabalarından biriyse bu kişinin kısa bir süre içerisinde rahatsızlık geçireceğine işaret etmektedir. Sağlığına çok dikkat etmediğinden ve sürekli olarak dinlenecek vakit dahi bulamadan çalışıyorsanız, geçireceğiniz bu sağlık sorununun başlıca nedenlerinin biri de sizin hiç dinlenmeden çalıştığınız için sağlığınızdan olacaksınız.

Belki de bu rüya sizin için bir işarettir. Çalışmalarınızı biraz hafifletip kendinizle ve de sevdiklerinizle vakit geçirmeniz gerekmektedir. Sağlık sorunlarınız olduğu zaman çok fazla paranızın olması sizi kurtarmayacaktır. Bu yüzden kendinize dikkat etmeniz gerekmektedir

Rüyada ölüyle konuşmak, eğer ki sizler bu rüyada gördüğünüz kişi tanıdığınız bir insansa o zaman iş hayatınızda biraz sorunlar olacağına ve bu sorunlar yüzünden eğer ki önlem almazsanız o zaman büyük bir kriz geçirip hem maddi olarak hem de manevi olarak sizlerin zor süreçler geçireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle de yanınızda çalıştırmış olduğunuz insanların sizin kuyunuzu kazmak gibi birçok olayla karşılaşacaksınız. Bu yüzden de mutlaka etrafınızda çalıştırmış olduğunuz arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnsanlara çok fazla güvendiğinizden her arkadaşınızla her zaman samimi bir şekilde konuşuyorsunuz. Ama unutmayın ki insanlar sizin bu saf ve iyi niyetinizi kötüye kullanırlar. Her insana hemen güvenmemeniz gerekmektedir.

Rüyada ölüyle konuşmak, konuştuğunuz kişiyi hiç tanımıyorsanız o zaman hiç tanımadığınız bir insandan çok büyük bir iyilik göreceksiniz. İnsanlara olan güveniniz yine insanlardan kaynaklı olarak bozulduğu için kendinizi dış dünyaya kapatmışsınız. Unutmayın ki sizler bu iyi niyetinizi suiistimal etmiş olan insanlar yüzünden hayata küserseniz başta sizin çok sevdiğiniz insanlar olmak üzere derinden bir üzüntü yaşamanıza neden olacaktır.

Bu yüzden de kendinizi çok iyi toparlayıp çok kısa bir sürede hayata tekrar dönmeniz gerekmektedir. Size el uzatan bir yabancının elini tutmanız halinde çok daha kolayca hayata döneceksiniz. Unutmayın ki bir iki insandan zarar gördüğünüz için her insanın bu derece sizi üzüp sizi kandırmak gibi niyeti olmayacak ve sizin yanınızda herhangi bir çıkar beklemeden yanınızda olacak birçok insanın olduğunu da bilmeniz gerekmektedir.

Rüyada Ölü İle Konuşmak; rüya sahibinin uzun bir ömre sahip olacağını gösteren bu rüya genel olarak hayırlı bir haber olarak da yorumlanmaktadır. Ölü ile güzel bir şekilde konuştuğunu görmek güzel haberler alacağına, kötü şeyler konuşmak ise kötü haberler alacağına işaret etmektir. Rüyada görülen ölü temiz ve pak ise hayırlı haber ve hayırlı kısmete, kötü ve kirli ise rüyayı gören kişinin hayırlı olmayan bir durum yaşanacağına işaret eder. Rüyada ölü ile sarıldığını görmek hayırlı olarak yorumlanmaz. Ölüye sarılarak ondan ayrılmak istememek sizin veya çok sevdiğiniz bir kişinin ciddi bir hastalık geçireceğini, ölüye sıkı sıkı sarılmak ise ölüm haberi alacağına işaret etmektedir

Rüyada Ölü İle Konuşmak; ve oturduğunu gören kişinin normal hayatında yalnızlık çektiğinizi, buna rağmen çevrenizdeki kişilerin sizi çok sevip değer verdiğini ifade etmektedir. Arkadaş ve aile çevrenizde çok sevilip değer gördüğünüzü fakat geçmişte yaşadığınız bazı sorunlar nedeni ile içinize kapanıp kimseyle görüşmek istemediğinizi, ölen kişinin de ahrette yerinin iyi olduğunu delalet etmektedir. Ölüye ağlamak ise gerçek hayatta çok sevineceğinize müjdeli bir haber alacağınıza, kalabalık bir ortamda eğleneceğinize ve çözülemeyen işlerinizin çözüleceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3918

Rüya Sitesi Linkleri