Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüye Su Vermek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ölüye su vermek, genel anlamda hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibi çok mübarek bir kişiliğe sahip olacaktır anlamına gelmektedir. Kişi gerçek hayatında yapacaklarıyla insanlık adına çok faydalı işlerde bulunacaktır şeklinde yorumlanmıştır. Yardıma muhtaç, herhangi bir şeye ihtiyacı olan insanların ihtiyaçlarını karşılayacak ve  onlara yaşamının her döneminde destek olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölüye su vermek, ailesinde hasta, yaşlı olan birine bakma yükümlülüğü olacaktır. Fakat şikayet etmeden bu işleri yapacak ve faydası olacak kişileri mutlu ettikçe kendisi de mutlu olacaktır. Rüyada ölmüş birine su vermek bir başka tabire göre, ölmüş kişiye yaşarken bir iyilik yapılmıştır. Rüya sahibi farkında bu kişiye bir iyiliği dokunmuş ve karşılığında fazlasıyla dua almıştır şeklinde yorumlanmıştır. Eğer rüyada görülen kişi düşmanı ise o kişi rüya sahibine hakkını helal etmiştir şeklinde delalet eder.

Rüyada ölüye su vermek farklı bir rüya aliminin yorumuna göre, berekete işarettir. Rüya sahibinin girdiği işlerde hayırlı işler yapacağına delalet eder. Bunun karşılığında bolluk ve berekete ulaşacağı anlamına gelmektedir. Evinde maddi ve manevi sıkıntı yaşanmayacaktır. Borçların ödeneceğine, sürekli para gelecek bir iş sahibi olacaktır.

Rüyada ölüye su vermek, zor durumlarda birinden destek göreceğine o kişinin sayesinde zor günlerinden kurtulacağına işaret eder. Sıkıntıları aşma konusunda kendisi tek başına baş edemeyecek ve bu insanın yardımı ile rüya sahibinin hayatı önemli bir yere sahip olacaktır. Rüyada ölüye verilen su eğer temiz ve berrak ise helal rızk anlamına gelmektedir. Elde edilen kazancın bereketli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye su vermek, memuriyette yüksek mevkilere geleceğine, mal varlığına gelecek artışa ve hak edilen kuvvete ulaşmaya delalet eder. Sağlıklı bir ömür yaşamaya, gelirin kazançlı olmasına, kendisini seven insanlarla birlikte huzur içinde yaşamaya, zenginliğe, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Mutluluğa kavuşmaya ve bol talihe işarettir.

Aynı zamanda olumsuz yorum olarak ta, sağlığın kötüleşeceğine, sevimsiz bir duruma gelmeye, düşmanlığını göstermeyen sinsi akrabaya, istenmeyen kötü bir durumla yüzleşileceği ne ve üzülmeye yorulmuştur. Rüyaya daha olumlu bir çerçeveden bakan alimlere göre de rüyada ölüye su vermek, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği nimete, zahmetle hak ettiği ganimete, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu gelecek toplu paraya ve büyük uğraşlar sonunda elde ettiği mala yorulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3102

Rüya Sitesi Linkleri