Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüye Sarılmak

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölüye Sarılmak, hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin başarısız, üzgün, mutsuz ve hasta olacağı şeklinde yorumlanır. Kişi kendisine hayır getirmeyecek insanlara ve işlere umut bağlayıp, sonra bunların kendisine hayır getirmeyeceğini fark ettiğinde de büyük hayal kırıklıklarına uğrayacağına rivayet edilmektedir. Rüyada Ölüye Sarılmak, rüyayı gören kişinin kendisini hedeflerinden uzaklaştıracak yollara sapacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine ve emek vereceğine delalet etmektedir.

Bu tür rüyalar, mutsuzluk, hastalık ve başarısızlığın habercisi olarak ta yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gireceği bütün işlerde başarısız olacağına ve yine bu işlerin hiç bir zaman kendisine hayır getirmeyeceğine delalet eder. Kişinin bu işlere umut bağlamaması gerektiğini de simgeler. Rüyayı gören kişinin hayatına yeni tanıdığı kişilerin gireceğine, onlara gereğinden fazla ilgi göstereceğine ve bilhassa duygusal yönden de yanlış bir yola gireceğine, ilişkiye tutulacağına yorumlanır. Bu yaşananların sonunda, gerçekler ortaya çıktığında ise üzüleceğine yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişinin mutsuz olacağı şeyler yaşayacağına ve haberler alacağına delalet eder. Hayırsız ve acı haberlere yorulan bu rüya aynı zamanda boşa geçen vakitleri ve umut bağlanan yalancı kişileri de simgeler. Rüya sahibinin dolandırılmasına, yalancılar ve sahtekarlıklar ile karşı karşıya geleceğine ve pek çok hayal kırıklıklarının yaşanacağına delalet eder. Böyle bir rüyayı gören kişi uzun zamandır uğraştığı bir işten veya çıktığı bir yolculuktan eli boş döner anlamına da gelir. Pek çok çaba ve uğraşın başarısızlıkla sonuçlanacağına ve rüyayı gören kişinin olmayacak işler peşinde koştuğuna da delalet eder.

Rüyada Ölüye Sarılmak vefat etmiş yakınına sarılıp ağlamak, bazı yorumculara göre müjde, sevinç ve hayırlı bir işte muvaffak olma habercisi olarak yorumlanır. Rüyada ölüye sarıldığını görmek, bu rüyayı gören kişinin hasta olacağına ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada ölmüş birine sarılıp hıçkırarak ağlamak ise, mutluluk gözyaşlarının döküleceği anlamına gelir.

Rüya yorumlarına yüzde yüzlük gerçeklik payı veremeyiz ve gerçekten böyle olur diyemeyiz. Bizler gördüğümüz rüyaları iyi veya kötü olsun hayra yoralım ki, rüyalarımız hayırlı olsun.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4990