Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüp Dirilmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ölüp dirilmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda geçirmiş olduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtularak feraha ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamış olduğu zor ve badireli günlerden sonra aradığı mutluluğu bulacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, arzu ettiği her şeyin bir bir gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada ölüp dirildiğini görmek aynı zamanda şehitlik mertebesine ulaşacak olmaya da tabir olunur. Rüyada öldükten sonra mezara konulduğunuzu ve sonrasında dirildiğinizi görmeniz ise iş işten geçmeden evvel aklınızın başına geleceğine, son anda yapılacak olan bir hamle ile zarardan kıl payı ile kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada Dirilmek

Rüyada dirilmek rüyayı gören kişinin günahlarının farkına vararak tövbe edecek olmasına, Allah yoluna tekrar döneceğine ve huzuru bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendi yaşamını idame ettirecek kadar kazancı elde edecek olmasına delalet ettiği gibi aynı zamanda para kaybetmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi için hayırlı olarak yorumlanmasının yanı sıra bazı âlimlere göre rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan anlaşmazlıklara ve yaşanacak olan kavga ve tartışmalara delalet eder.

Rüyada Ölüp Yıkandığını Görmek

Rüyada ölüp yıkandığını görmek, rüyayı gören kişinin şanslı ve hayırlı olan bir döneme girdiğine, mutlu ve huzurlu ünlerin yaklaştığına delalet eder. Rüya sahibinin hasta ise şifa bulacağına, sıkıntı ver dertlerinin de son bulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4699