Rüya tabiri ara

Rüyada Ölünün Yemek İstemesi

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölünün Yemek İstemesi sıkıntıların sonunda kavuşulan mala, sıkıntı içerisinde kazanılan paraya, devlette ulaşılacak mertebeye, güzel kısmete, mala gelecek berekete, hayırlı uğraşlarla uğraşacağına, cefa ile kazanılan saygınlığa, sağlıklı bir ömre, sıkıntıya düşerek hak ettiği kazanca ve maddi sıkıntıdan refaha çıkmaya delalettir. İkili ilişkilerde ise mutluluk demektir. Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır .Ölü hayra yorulur. Rüyada ölü görmek sevinilen haberlerin müjdecisidir. Olumsuz anlamda düşmanından emin olmaya,huzurunun ve rahatının kaçacağına, mutsuz edici olaylarla karşılaşacağına, üzüntüden kurtulamamaya işarettir. Bazı tabirciler uğraşılarak kazanılan başarıya, hak edilen güzel bir geleceğe, kaybettikten sonra kazanılan toplu kazanç olarak yorumlanır.

Rüyada ölmüş birinin et yediğinin görmek, kısa zamanda duyulacak müjdeli habere,büyük makamlara ulaşacağına. Aşk hayatının iyiye gideceğine, yaşadığı sorunlardan uzak olacağına vefakar dost kazanacağına ve getirisi yüksek olan işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin tatlı yediğini görmek, sıcakkanlı orta yaşlarda olan adama, yakın zamanda sevindirici haber alacağına, kendini düşmandan emniyetli hissetmeye, gelirin bereketli olacağına, maddi külfeti olan akrabasından yakasını kurtaracağına, hayırlı işlerle uğraşacağına ve sorunlardan uzak bir yaşantıya işarettir.

Rüyada ölüye yenilebilen ve içilen şeylerden verilmesi, rüyayı gören kişinin ummadığı yerden gelecek iyi bir rızka, bal verdiğini görmesi ise ümit etmediği bir ganimete ve nimete nail olması demektir. Elbise verdiğini görmek ise maddi açıdan uğrayacağı zarara, yakalanacağı hastalığa delalet eder. Sağ olan bir kimsenin elbisesini ölüye verdiğini gören kişinin malına zarar gelmez ve rahatlığa kavuşur.

Rüyada ölünün kendisine yemek verdiğini görmek, ölünün hayattaki yaşantısı gibi bir ömür yaşayacağına,giyilecek eşya vermesi ölünün geçimi gibi geçiminin olacağına, sarık vermesi şöhret ve rütbesi gibi bir yaşantı yaşayacağına işarettir.

Ölmüş Kimseyi rüyasında görmek, ölen kişinin durumunun iyi olduğuna işarettir.

Ölen kişinin sağ olduğunu görmek, korkudan emin olmaya sevinç ve mutluluğa delalettir.

Ölü ile cinsi münasebette bulunmak, ümidi kesilen şeyim gerçekleşmesine yada ölüyü hayırla yad edilmeye işarettir.

Ölmüş biriyle yemek yediğini görmek, sıkıntı yaşayacağına, sakladığı şeylerin ortaya çıkacağına,değerinin düşmesine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1299