Rüya tabiri ara

Rüyada Ölünün Su İstemesi

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ölünün Su İstemesi, Halk arasında rüyalar yorumlanırken rüyada görülen şeyin gerçekte de olacağı düşünülmektedir. Fakat bu yanlış bir yorumlamadır. Çünkü rüyalar bizim bilinç altı dediğimiz gündelik yaşamda bizi etkileyen kesitlerden ya da farkında olmadan beynin hafızaya almış olduğu durumların uyurken rüyalarda görülmesidir.

Rüyaların bazı anlamları ve yorumları vardır. Örneğin rüyada ölü görmek diriye yorumlanır. Rüyada ölü birini görmek rüyada ölü görülen kişinin uzun yıllar yaşayacağına ve ömrünün uzadığına yorumlanır. Rüyada ölünün su istemesi ise günlük yaşamda bir kişinin size kazanç sağlamanızda destek olacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin size suyu işaret etmesi ve hiç konuşmadan su istediğini belirtmesi size aslında yeni bir kapının çoktan aralandığına ama sizin bu kısmeti farkında olmadan geri çevirdiğinize işaret eder. rüyada ölmüş birinin birden yerinden fırlayıp, susuz kaldığını söylemesi ise, ağır bir sorun ve ya sıkıntının ardından sizin bir zafer elde edeceğinize işaret eder. Yakın çevrede ölmüş birine rüyanızda su verdiğinizi gördüyseniz evinizin bolluk ve bereketinin artacağına, huzurlu ve dertsiz zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Büyük bir kapta ölen birine su verdiğinizi görmeniz ise, sizin iyi niyetli bir kişi tarafından bir kazadan kurtarıldığınıza işaret eder. Rüyada ölü olduğunu bildiğiniz halde birinin sizden su istemesi kişi erkekse paraya kadın ise mevkiye yorumlanır. Rüyada ölü bir kadın sizden su istediyse mevki konusunda iyi yerlere geleceğinize ve küçük bir sağlık sorunu yaşayacağınıza fakat bu sağlık sorununuzun iş yaşamınızı ve ya ailenizi etkileyecek kadar ciddi bir durum olmadığına işaret eder.

Rüyada ölünün su istemesine rağmen  ona su vermeden uyanmanız bir konuda bencillik ettiğinize ve gizli sırlarınızın gün yüzüne çıkacağına yorumlanmaktadır. Kimsenin bilmesini istemediğiniz bir durumla ilgili bir sırrınızın ortaya çıkacağınıza ve bu nedenle büyük sorunlar olacağına, bu sorunların üstesinde ise bir dostunuzun yardımıyla geleceğinize, güzel ve mutlu günler geçireceğinize işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5335