Rüya tabiri ara

Rüyada Ölünün Ağlaması

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ölünün ağlaması, Rüyada görmüş olduğunuz ağlayan ölünün dünyada tamamlayamadığı işleri olduğuna tövbe edemediği günahlarının bulunduğuna pişmanlıklar içinde bir hayat geçirdiğine delalettir. Dünyada işlemiş olduğu günahlarından dolayı kabrinde çok sıkıntı çekiyor olduğuna işarettir. Dünyada yaşamak da olan yakınlarından dua ve hayır hasenat beklediğine işarettir. arkasından edilen dua ve hayırlar ölmüş olan kişinin kabrinde rahatlamasını ve sıkıntılarının azalmasını sağlar. Rüyada ağladığını gördüğü ölünün dünyada düşmanlıklarını gizleyen kişiler tarafından maddi açıdan büyük kayıplar verdiğine çözümünü bulamamış  bir çok sıkıntılar çektiğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin kendi hayatında yaşadıklarına ve etrafındaki insanlara dikkat etmesi gerekmektedir. Zengin ise  varlığının azda olsa bir kısmını hayır işlerinde kullanmalı. Günümüzde çeşitli hayır kurumları bulunmaktadır bunlar çocuk esirgeme, huzur evleri, aynı şekilde yoksullara yardım amaçlı kurulmuş bir çok  vakıflar bulunmakta iyi araştırmanın sonucunda yardımlar  yapılabilir. İşlediği günahlardan dolayı tövbe etmesi de gerekmektedir.

Rüyada tanıdığı bir ölünün olduğunu ve ona alındığını görmek o ölünün ailesinden birinin ölçeğine delalet eder. Eğer ağlanmıyor sa rüya sahibinin o ölünün ailesinden biriyle evlenmesine sevince ermesine, evine gelin getirmesine delalet eder.

Rüyada öldüğünü ve yer üzerinde çıplak olduğunu gören kimse fakir olur. Eğer yatak üzerinde olursa o kimse için merak içinde olur, sedir üzerinde olursa rütbe ve şerefe nail olur.

Bir kimsenin rüyada bir ölünün elbiseleri yıkamak için bir adam aradığını görmesi ve o ölünün rüya sahibinin ve bir yakının duasına yahut borcunun ödemesine veya mazlumlar haklarını helal ettirmesine yada bu gibi mes’ul  tutulacak şeylerden kurtulmasına himmet etmesine muhtaç olduğuna delalet der.

Rüyada bir ölünün ölmediği haberini almak olun şehitlik makamında olmasına ve ahiret nimetleri içlerinde bulunmasına delalet eder. Rüyada bir ölüyü olarak hasta görmek. O olun uhrevi halinin olmamasına işarettir. Rüyada bir ölüyü güzel bir şekilde veya beyaz ve yeşil elbise olduğu halde güler yüzlü görmek o ölünün ahiret nimetleri içinde olduğuna delalet eder.

Rüyada oğlunun öldüğünü gören kimsenin  düşmanından kurtulacağına işaret eder.
Rüyada kızının öldüğünü kimsenin  üzüntü ve kederden kurtulamayacağından dolayı ümitsiz olacağına işaret eder.

Rüyada ölü yediğini gören kimsenin uzun ömürlü olmasına işaret eder.
Rüyada ölünün bir şey yediğini görmek o şeyin dünyada pahalanacağı na işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2315