Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölüm haberi almak, hayırlı olmayan, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilen rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşayacağı kötü olaylara işaret eder. Mutsuz bir halde yaşamaya, kısmetin veya ümidin kesilmesine, rüya sahibinin korku ve endişeye kapılacak bir olay yaşamasına bunun ardından da zor ve kötü günler yaşamasına rivayet edilir. Sıkıntı ve dertlerin artacağına, maddi ve manevi anlamda kişinin güzel günlere ve mutlu yarınlara çok uzak olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada her hangi birinin öldüğünü duymak, rüyayı gören kişinin, sıkıntı ve sorunlarından maddi anlamda borçlarından bir an önce kurtulmak için yaptığı yada uğraştığı işlerin kendisine hiç bir şekilde hayır getirmeyeceğine, hatta tam tersine daha da sıkıntı yaşamasına neden olacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı görmek, rüya sahibi açısından hiçte iyi değildir. Gireceği bütün işlerde hayal kırıklığı yaşayacağı, karamsarlığa kapılacağı, hayatın her alanında çok mutsuz olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişi yaptığı işlerde zafer ile karşılaşmayacağına, girdiği sınav yada testlerde başarısız olacağına, bir anlamda da çevresindeki eş, dost yada akrabalarından en güvendiklerinden kötülük göreceğine işaret edilir.

Rüyada birinin öldüğü haberi almak ve ağlamak, ise biraz daha olumlu anlam taşıyan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan, mutsuzluktan, üzüntüden, fakirlikten, hastalıktan ve zorluktan sonra uzun sürecek bir rahata ve huzura kavuşacağına, hayatının her alanında yaşamın kolaylaşacağına ve yüzünün hep güleceğine işaret eder.

Rüyada ölüm haberi almak, ölü haberi almak ile aynı yorumlara sahip olup, kişinin çok sevdiği işlerde, her ne yaparsa yapsın mutsuz olacağına, etrafındaki arkadaşlara da dikkat etmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü görmek, olumsuz anlamda yorumlanır ve rüyayı gören kişinin kısa zamanda kötü günler ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntıların altına gireceği ifade edilir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğü haberini almak, rüyasında tanıdığımız bir kişinin öldüğünü duymak, gördüğümüz o kişi için hayırlı olan bir rüyadır. Gördüğümüz kişinin ömrünün uzamasına, başlamayı düşündüğü bir iş,çalışma yada bir proje varsa başarılı olacağına, özel hayatında ise hep mutlu olacağına, bekarsa arzu ettiği kişi ile evleneceğine işarettir. Bir başka anlamda ise bu rüya, rüyada ölen kişi ile birlikte güzel vakit geçirmeye veya ondan göreceğiniz yardıma işarettir.

Rüyada aileden birinin öldüğü haberini almak, rüyasında ailesinden birisinin öldüğünü duymak farklı anlamları vardır. Kardeşinin öldüğü haberini almak, o kişinin erkek veya kız kardeşinin çok başarılı bir insan olacağına ve kendisini geliştirip insanlar arasında saygın ve itibarlı bir kişilik olacağına; babasının veya annesinin öldüğü haberini almak ise, anne ve babanın sağlıklı bir şekilde geçireceği uzun ömre, eğer gerçek hayatında hastalık varsa şifa bulacaklarına, yakın çevre dost ve akrabalar içinse onların da çalışma hayatlarında kar elde etmelerine, onlardan doğacak çocukların hayırlı olacaklarını işaret eder.

Rüyada düşmanının öldüğü haberini almak, rüyasında gerçek hayatta kendisine rakip yada düşman olan bir kimsenin öldüğünü duymak, o düşmanın kötülüğünden emin olma olarak ifade edilir. Bu rüya size kötülük yapmak isteyen bir kimsenin, zarar veremeyeceğini, düşmanın ya güçsüz yada ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4385

Rüya Sitesi Linkleri