Rüya tabiri ara

Cover Image

Oluk

Mart 12, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada oluk görmek, bu rüya kişinin edindiği arkadaşlıkları sayesinde hayatını daha kolay şekilde kazanarak amacına zorluk çekmeden ulaşacağına yorumlanır. Rüyada görülen oluk sembolü, aynı zaman da görülen maddi ve manevi destekler sayesinde her türlü zafere erişmeye, kazanılan kazançlar ile ileriye dönük daha güzel hayata sahip olmaya, zaferle ömrü süslemeye ifade edilir. Rüyada oluk görmek, sıkıntıların bir anda sonlanmasına, zorluk çekmeden hayatı sürdürme şansını yakalamaya, arzuladığınız hedef ve ideallerinizi hayırlı şekilde ulaşma şansına ermeye tabir edilir.

Rüyada Oluk Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada oluk görmek, oluk rüyası kazanılan sermaye ve birikim ile daha güzel yaşanılır hayata sahip olmaya, her türlü nimete zorluk çekmeden ulaşma şansını yakalamaya yorumlanır. Rüyasında oluk gören kişi ya da kişiler, elde ettikleri dostlukları ve çevreye karşı sağladıkları davranışları ile bir çok sağlam dosta sahip olup bu anlamda yapacakları işlerde maddi engellerini zorluk çekmeden aşarlar. Rüyada oluk görmek, kimi zaman da haber almaya, müjdelemeye, hayırlı dualara ifade edilir.

Rüyada Oluk Oluk Kan Görmek  

Rüyada oluk oluk kan görmek, rüya sahibinin güvendiği kimselerden göreceği kötülükler ile hayatının günden güne daha zor hal alarak yaşantısının köreleceğini işaret eder.  Rüyada oluk oluk kan gelmek, bir biri ardına gelecek kötülüklere, mal kaybı yaşamaya, hastalığa tabir edilir.

Rüyada Su Dolu Oluk Görmek  

Rüyada su dolu oluk görmek, bolluk ve bereket olarak ifade içeren bu rüya kisinin iş hayatında beklentilerinin üstüne çıkarak kazancını çok yönlü arttıracak yatırımların içine gireceğine yorumlanır. Rüyada su dolu oluk görmek, şükretmeye, ganimette bolluğa, izzet ve İhtişamlı şekilde hayatı vakıf kılmaya tabir edilir.

Rüyada Oluktan Su Aktığını Görmek  

Rüyada oluktan su aktığını görmek, bu rüya akan suya bağlı olarak ifade edilir. Rüyada görülen oluktan akan su temiz ve berrak ise bu kişinin kalbinin ne denli temiz olup nasibini zorluk çekmeden helal yollarla kazanacağına işaret eder. Rüyada oluktan akan su kirli ve bulanık ise bu  kişiye düşmanlık besleyen sindi düşmanların varlığına işaret eder. Ve uyarı niteliği taşır.

Rüyada Oluk Temizlemek  

Rüyada oluk temizlemek, hayatınızdaki bir takım yanlışları silmeye, kendinize çeki düzen vermeye, size karşı koruluk besleyen insanları çevreden uzak kılmaya işaret eder. Rüyada oluk temizlemek, bazen de tövbe etmeye, kötülüklerden uzak olup hayırlı yolu seçmeye tabir edilir.

Rüyada Oluktan Su İçmek 

Rüyada oluktan su içmek, bu rüya kişinin iş hayatına verdiği öz verili çalışma ve işine verdiği önem ile bir çok zorluğun üstesinden kolay yollarla gelerek kazancını günden güne arttıracağına işaret eder. Rüyada oluktan su içmek, bazen de rahatlamaya, huzura ermeye kısa sureli de olsa tüm sıkıntı ve kederi unutmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4070