Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüden Ekmek Almak

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ölüden ekmek almak, hayatımız boyunca geceleri uyurken gözümüzde bir sinema sahnesi kurulur ve bilinçaltımız bize bir sürü kısa filmler iletir. Bunların birçoğunu sabah kalktığımızda hatırlamayız. Bazılarımız hiçbir zaman rüyalarını hatırlamazlar. Sezgileri ve bilinçaltı ile iyi diyalog kuranlar ise rüyalarını daha net hatırlarlar. Rüyalar genel anlamda insanların yaşadıkları deneyimlerden kalan kırıntıların bilincimizden gelen yansımalarıdır. Ama bazen bazı rüyalar o kadar net ve etkileyicidir ki bize bir mesaj ilettiğini düşünürüz. Birçoğumuz rüyalarımızda bazı obje ve sembolleri gördüklerinde ve yorumladıklarında kısa sürede bunların gerçek hayatta vukuu bulduklarını görürler ve rüya yorumlarının gerçek anlamda müptelası olurlar. İşte bu aşamada rüya yorumları insanlar için ciddi anlamlar içermektedir.

Tarih boyunca insanlar rüya yorumlarına verilen değeri yitirmişlerdir. Bu belki de ilerleyen teknoloji ile alakalı bir durum olabilir. Eski insanlar rüya yorumlarına ve rüyalarına daha fazla önem verirlerdi. Gelişen toplumlarda artık bu özellik kalmamaya başlamıştır.
Kişinin ruh hali ve geleceği ile ilgili haberler aldığı rüyaları ciddi anlamda yorumlayabilmesi yine kişinin rüya yorumları ile bilgi birikimine bağlıdır. Ancak teknoloji artık bu konuda da insana yardımcı olan bir tezat içerisindedir. İnternet üzerinden birçok sitede rüya tabirleri yapılabilmektedir.

Rüyada ölüden ekmek almak yorumunu yaparsak ölmüş kimseyi tanıyıp tanımadığınıza, ekmeği size veren ölünün gerçek hayatınızda yaşayıp yaşamamasına göre farklı yorumlar yapılabilir. Rüyada ölüden ekmek almak ürkütücü olarak görünse de size diğer taraftan sunulan bir rızk ve kısmeti özetleyebilir. Yaşantınızda sevdiğiniz bir insanın elinden bu ekmeği alıyorsanız sizin için mutlu ve sevindirici olayların yakında vukuu bulacağına delildir.

Ekmeği aldığınız insanı tanımıyorsanız hayır ile bir işe başlayacağınıza bu işin sizin ve ailenizin hayrına sonuçlanacağının habercisidir. Rüyada ölüden ekmek almak tanıdığınız ve şuan hayatta olmayan biri ise hâlihazırda devam eden ve sonucundan umutlu olmadığınız bir işin bir anda sizin lehinize sonuçlanacağı anlamını taşımaktadır. Rüyada ölüden ekmek almak ve bu ekmeği yemek kısmetinizin artık hanenize doğru ilerlediğine, size tahsis edilmiş bir makama ve bu makamın size çok hayırlı geleceğine delildir. Ekmeği yemediyseniz hanenizden bir şahsın güzel rızk ve bolluk ile karşılaşacağına, bu kısmetlerden size de pay düşeceğine delildir.

Rüyalarımızda her ne görürsek görelim, gördüğümüz anda ki ruh halimiz, rüyanın görüldüğü zaman, uyandığımız anda ki hislerimiz rüya yorumlarını etkiler. Ayrıca kişinin içinde bulunduğu durum, yaşadığı güncel olaylarda rüyanın sizlere ilettiği mesajı farklı kılmaktadır. Yaşamımız boyunca normal rüyalar kadar etkisinden çıkamadığımız, yıllarca unutmadığımız rüyalarımız da olur.

Rüyaların tamamı bize mesaj iletmez. Bazı yaşananlar iyi ya da kötü anılarımız bizi etkiler ve bilinçaltımız bu süreçleri eleğinden geçirerek geceleri bize sunar. Yorum genelde hayra yorma ile başlamalı ve gene hayır ile noktalanmalıdır. Bu şekilde kişinin psikolojik olarak rahatlaması sağlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17483