Rüya tabiri ara

Rüyada Ölüden Bir Şey Almak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ölüden bir şey almak, rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu yönde değişeceğine, kısmetinin açılacağına, bereketli bir haneye sahip olacağına, çalışma hayatında başarılı olacağına delalettir. Rüya sahibinin değersiz olarak gördüğü bir takım çalışmaların ve projelerin birden bire değerleneceği ve rüya sahibinin büyük karlar elde edeceği de rivayet edilmektedir. Rüyada ölüden bir şey almak aynı zamanda hayırlı ve sevinçli bir haber manasına da gelmektedir.

Rüyada Ölüden Bir Şey Alıp Vermek

Rüyada ölüden bir şey alıp vermek, rüyayı gören kişinin tam hayatı düzene girecekken yine bir takım sıkıntılar sebebiyle dengesiz bir hayat yaşayacağına, mutsuz, üzgün ve depresif olmasına sebep olacak bir takım olaylar yaşanmasına ve rüya sahibinin bütün umutlarını kaybederek psikolojisinin tamamen çökeceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para almak, rüyayı gören kişinin maddi kazancının artacağına, rızkının bollaşacağına, kısmetinin açılacağına, lüks ve kaliteli bir yaşam süreceğine, şansının döneceğine ve çok çaba harcamadan maddi kazançlar sağlayacağına delalettir.

Rüyada Ölüden Ekmek Almak

Rüyada ölüden ekmek almak, rüyayı gören kişinin çevresindeki iyi kalpli ve yardım sever bir kimse sayesinde bir işe gireceğine ve maddi kazanç sağlayacağına, rüya sahibinin hak ettiği bir takım şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyada Ölüden Altın Almak

Rüyada ölüden altın almak, rüyayı gören kişinin olumsuz şeyler yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin sağlıksal problemler yaşayacağına, maddi zararlar geçireceğine, şansızlığa, borca ve uğursuz bir yaşantıya delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3570