Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ölü Yılan Görmek, düşmana işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini rivayet eder. Rüya sahibinin etrafında düşmanlık yapmak isteyen birinin bulunduğuna işaret eder. Rüyada ölmüş bir yılanla karşılaşmak, kişinini gizli düşmanı olduğuna fakat bu düşmanın rüya sahibine zarar veremediğine işaret etmektedir.  Rüyada ölü yılan yediğini görmek ise riya sahibinin gerçek hayatta kötü, sinsi ölmüş  bir kişinin malından faydalanacağı şeklinde yorumlanır.  Rüyada ölmüş yılanı eline almak ise rüya sahibinin gerçek hayatta güçsüz bir düşmanla iş birliği yapmak zorunda olacağına işaret eder.

Rüyada ölü bir yılanın tekrar canlandığını görmek ise rüya sahibinin eski bir düşmanı ile tekrardan karşılaşacağına ve bu düşmanın eskisine göre daha güçlü olacağına işaret eder. Rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği  şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında evde ölü yılan gören kişinin  yakın akrabalarına dikkat etmesi gerektiği ve yakın akrabaları tarafında zarar görebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Akrabaları arasında gizli bir düşmanının olduğunu ve bu düşmanının rüya sahibine zarar vermek için fırsat kolladığı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya kişinin aile hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve huzursuz olacağına önemli olmayan konular nedeniyle tartışma yaşanacağına işaret eder.  Rüyada evinde bir yılan öldürdüğünü görmek ise kişinin çocuğundan ya da eşinden bir kötülük göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evinde ölmüş yılanı attığını görmek ise rüya sahibinin akrabaları arasında yer alan düşmanlarından uzaklaşması gerektiğini ve ilişkisini kesmesi gerektiğini şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş bir balık görmek ise rüya sahibinin uzak, yabancı bir düşmanının varlığının varlığına işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5857