Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Tavuk Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Ölü Tavuk Görmek, Alimler rüyada ölü tavuk görmeyi şu şekilde yorumlamaktadır; Rüya sahibinin çok yakın bir zamanda temiz para kazanacağına, ticaretle uğraşacağına ve burada çok para kazanacağına, parasının bereketli olacağına, kazandığı parayı hayırlı işlerde kullanacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kuracağına, sevindirici bir haber alacağına, arası bozulan arkadaşları ile tekrar görüşmeye başlayacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata, rahat para kazanmaya ve mevkisinde yükseleceğine şeklinde yorumlanmaktadır.

Ayrıca rüyada ölü tavuk görmek cahil bir insandan zarar görebileceğine, düşmanları tarafından kıskanıldığını ve kendini istemeyen kişiler tarafından kötü bir vaziyete düşürüleceğine, kötü niyetli kişiler tarafından zarara uğrayacağına, anlayışsız arkadaşa ve düşmana, üzerine aldığı bir sorumluluktan dolayı mağdur olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmeyi farklı yorumlayan alimlerde bulunmaktadır. Bu alimlere göre ise; Rüya sahibinin uzun zamandır mücadelesini ettiği ve olaydan başarı  elde edeceğine, hayalini kurduğu olayların gerçekleşeceğine, istediği toplu paraya kavuşacağına, işinde ilerleyeceğine, sıkıntılarının sonunda iyi bir geleceğe kavuşacağına, yaşadığı zorlukların olumlu karşılığını alacağına, hatalarının farkına vararak hatalarını düzelteceğine ve ümit ettiği rahat huzurlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3436