Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Taşımak

Ağustos 7, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyada ölü taşımak, ölü taşımak, rüyası geçmişte var olan alışkanlıklarından kopamamış, kendisini yenileyememiş, hayatın bir çok sıkıntısını kambur gibi sırtlanmış kimseleri içerir. Bu rüyayı gören kimseler, hayatın yenileyici ve akışkan haline aldırmadan soyut adımlarla hayatına devam ederek her türlü teknoloji ve nimetten uzak kalırlar. Bu rüya aynı zaman da kişinin hayatını sapa saran kötü alışkanlıklarını, tutucu davranışlarını, vurdumduymaz hallerini, ailesi ve çevresiyle yaşadığı kişisel sorunlarını da yakından simgeler. Rüyasında tabut içerisinde ölü taşıdığını gören kimse, büyük sorumluluğun altına hem kendisini hem de ailesini sokarak maddi ve manevi anlam da ciddi zorluklara doğru sürüklenir, Bu rüya aile bağlarının kopmasını, kazanılan kötü alışkanlıkları, eşiniz ve sevdiğiniz kimselerle bağlarınızı kopacağını, sizi bekleyen üzücü günleri içerir. Ölü taşımak, rüyası özellikle bekar kimseler için umutsuz bir aşkı simgelerken, evli kimseler içinse araya girilen soğukluğu, sevdiğiniz kişiye karşı duygusal bağınızın kopma noktasına geleceğini işaret eder.

Rüyada Ölü Bulmak

Rüyada ölü bulmak, rüyasında ölü bulduğunu gören kimse, kendisini üzücü bir olayın içinde görerek, başına istemedik belalar açar. Bu rüya yaşanılacak tatsız anları, keyfinizin kaçacağını, birlikte olduğunuz kimseyle yollarınızı ayıracağınızı gösterir. Rüyada ölü bulduğunu görmek, bazen de olmayacak bir işe amin demeyi, kendinizi ve ailenizi göz göre göre uçuruma sürüklemeyi, yapacağınız bir hatanın kötü durumlara yol açacağını işaret eder.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, ölü yıkamak rüyası var olan kötü alışkanlıkları sürdürmeye, çevreye kötü davranmaya, insanların zarar görmelerine sebebiyet verecek huylar edinmeye yorulur. Rüyada ölü yıkadığını görmek, bazen de bir kimsenin hayır duasını almak, o kimseye maddi ve manevi destek sunmayı, hayırlı bir işe aracı olmanın sevincini yaşamayı simgeler. Rüyada ölü yıkadığını görmek, bazen de acele alınan kararları, ileriyi düşünmeden atılan yanlış adımları, kendinizi ve sevdiğiniz insanları zora sürükleneceğinizi işaret eder.

Rüyada Ölü Üzerine Ağlamak

Rüyada ölü üzerine ağlamak, nasihat dinlemek şeklinde yorumlanan rüya size iyiyi ve güzeli aşılamak isteyen sizin zarar görmenize dayanamayan bir yakınınızın varlığını simgeler. Rüyasında ölü üzerine ağladığını gören kimse, olması güç işler içinde kendisini bularak tıkanan bir kuyu ya da zor bir işin üstesinden gelme çabası güder. Rüyada ölü üzerine ağlamak, ifadesi uğursuzluğu ve kötülüğü simgelediği gibi yarınlarınızı sizi bekleyen sürpriz gelişmeleri de içerir. Bizi takip etmeye devam edin….

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

473

Rüya Sitesi Linkleri